Селфі-монопод Xiaomi Ymi Selfie Stick Black (ZMSJZJ01YM)

Компактні габарити. Надійна стабілізація.

Селфі-монопод YMZPG001 відрізняється компактними розмірами 49.8 x 40.7 x 198.2 мм і вагою всього 168.8 г, завдяки чому він зручний для перенесення.

У складеному вигляді виріб має довжину всього близько 20 см, він поміщається в кишені брюк, тому ви можете легко носити його з собою.

Селфі-монопод Yuemi YMZPG001 допомагає поліпшити баланс, ефективно запобігаючи тремтінню. Таким чином, він не тільки полегшує зйомку, але і допомагає стабілізувати зображення під час запису кліпів.

Незалежно від того, чи є ви професійним блогером чи любителем, цей монопод стане для вас відмінним помічником.

Висувна конструкція

Корпус Bluetooth-палки YMZPG001 для селфі можна зменшити або розтягнути на свій розсуд. Довжина до 560 мм, найкоротша вершина 198 мм, тому ви можете звузити або розширити фон для вподобаного пейзажу.

Утримувач затиску, який обертається на 360°

Селфі-монопод обладнаний утримувачем затиску з обертанням на 360 градусів, який інтегрує можливість розширення відповідно до розміру популярних сьогодні смартфонів.

Завдяки цій можливості ми можемо вільно вибирати, розміщувати смартфон в альбомному або книжковому режимі. Крім того, утримувач як і раніше може опускатися/підніматися, щоб ви могли змінити кут нахилу фотографії.

Інтуїтивно зрозуміле управління

Штатив YMZPG001 має дуже просте управління. Вам просто потрібно прикріпити смартфон до фіксованого тримача на кінці селф-палки і відрегулювати довжину.

Bluetooth-з'єднання, дистанційне управління

YMI YMZPG001 підключається по Bluetooth, що дозволяє управляти дистанційно, з комфортом і без заплутування. Виробник інтегрував дистанційну зйомку. Ви можете зручно робити знімки здалеку, не натискаючи кнопки на смартфоні.

Якісні матеріали, тривалий термін служби

Корпус селфі-палки Yuemi виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям. Цей матеріал відомий своєю міцністю та легкою вагою.

Крім того, анодоване покриття також має антиоксидантну, протиковзку дію, запобігає появі відбитків пальців, легко чиститься.

Вбудований акумулятор

У YMI YMZPG001 використовується високоякісний літієвий акумулятор. Ємність 60 мАг дозволяє робити до 30 000 безперервних знімків. Час зарядки складає всього близько 40 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Селфі-монопод
Бренд: YMi
Модель: YMZPG001
Матеріали: Алюмінієвий сплав, АБС-пластик
Для смартфонів з діагоналлю: До 6.5"
Максимальна довжина: 560 мм
Вхід: Micro-USB
Ємність акумулятора: 60 мАг
Розмір: 49.8 x 40.7 x 198.2 мм
Вага: 168.8 г