Selfie Stick для смартфонов Xiaomi Pinlo Shooting Stabilizer Black

Універсальний монопод Pinlo Shooting Stabilizer Black - 3-осьовий електронний стабілізатор для смартфона, який дозволить плавно знімати відео без тремтіння і тряски.

Вбудовані в пристрій датчики акселерометра і G-датчика в реальному часі відстежують стан, а також швидкість руху, а вбудований сервомотор їх компенсує, що дозволяє стабілізувати смартфон і отримувати чіткі і різкі знімки, а також знімати плавне відео без ривків.

Відгуки користувачів
Игорь, 07.09.2017
Это стабилизатор Snoppa M1. Почему он называется Pinlo?
Всі відгуки

Pinlo Shooting Stabilizer Black

Універсальний монопод Pinlo Shooting Stabilizer Black - 3-осьовий електронний стабілізатор для смартфона, який дозволить плавно знімати відео без тремтіння і тряски. Він стане незамінним аксесуаром у відпустці, на концерті або будь-якому іншому місці, де відбуваються активні події.Вбудовані в пристрій датчики акселерометра і G-датчика в реальному часі відстежують стан, а також швидкість руху, а вбудований сервомотор їх компенсує, що дозволяє стабілізувати смартфон і отримувати чіткі і різкі знімки, а також знімати плавне відео без ривків.Pinlo Shooting StabilizerСтабілізатор має чотири режими зйомки: горизонтальний, круговий, вертикальний і режим нахилу.Pinlo Shooting StabilizerСмартфон кріпиться до монопод за допомогою спеціальних затискних губок. Він може нахилятися по відношенню до осі монопода на кут від 9 до 30 градусів. Якщо ж включити режим автоматичного повороту, то смартфон опише коло навколо своєї осі до 270-градусів.Pinlo Shooting StabilizerЖивиться пристрій від акумулятора, ємністю 1050 мАг, якого вистачає на 4 години безперервної зйомки.Pinlo Shooting StabilizerКорпус монопода виконаний з металу, ABS пластику і скловолокна. Завдяки роз'єму в ручці монопода його можна використовувати як для зйомки з рук, так і зі штатива.Pinlo Shooting StabilizerРозміри 266х53х43 мм, маса 450 грам. Такі невеликі розміри дозволяють легко вмістити монопод Pinlo Shooting Stabilizer навіть в жіночу сумочку.Pinlo Shooting StabilizerНалаштування функціонування монопода, чутливість датчиків, а також кути нахилу смартфона регулюються за допомогою спеціального додатку, яке підтримує зв'язок смартфона і монопода з енергоефективного каналу Bluetooth 4.0.

Pinlo Shooting Stabilizer

Модель: Pinlo Shooting Stabilizer Black
Бренд: Pinlo
Колір: Чорний
Сумісність: Android 5.0 і вище, iOS 6 і вище
Протокол Bluetooth: 4.0
Тип інтерфейсу: Micro USB
Ємність акумулятора: 1050 мАг
Стабілізація: 3-осьова
Кут нахилу смартфона: від 9 до 30º
Кут обертання смартфона: 270º
Розмір: 266х53х43 мм
Вага нетто: 450 г

Завантаження…

Відгуки користувачів
Игорь, 07.09.2017
Это стабилизатор Snoppa M1. Почему он называется Pinlo?
Адміністрація Mi.UA, 07.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, такое название устройство получило поскольку выпускается под брендом экосистемы Xiaomi - Pinlo.
Назар, 14.08.2018
Потому что вместе с зонтиками выпускался https://miot.ua/parasolka-pinlo-luo-qing-automatic/p17889/
Додати коментар