Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200*300 mm

Доставка

Звичайна ціна

Швидке видалення "свіжих" забруднень на кухні

Кухонні серветки Clean kitchen виготовлені з досить щільного нетканого матеріалу спанлейса (поєднання віскози і поліефірних волокон) з поверхнево-активною речовиною додецілглюкозідом, а також невеликим вмістом води. Серветки мають приємний аромат і ідеально підходять для очищення поверхонь столу, печі, раковини від жирних плям і інших забруднень.

Забудьте про багаторазовове використанні традиційних ганчірок і губок для очищення поверхні, які створюють "ідеальне" середовище для розмноження мікробів. З набором одноразових кухонних серветок Clean kitchen, ви в "один момент" очистите поверхню від "свіжих" плям жиру, масла, залишків їжі і отримаєте естетичне задоволення від чистоти, яка вас оточує.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чистота з Clean kitchen

Швидке видалення випадкових плям

Clean kitchen - ідеальні кухонні серветки для видалення випадкових плям в процесі приготування/прийому їжі. Вони поміщені в компактну упаковку і просякнуті речовиною, яке допоможе видалити свіжо поставлені плями від жиру або бризки від масла з поверхні столу, кухонної плити або мультиварки.

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm упаковка

Якісний нетканий матеріал

Спанлейс

Серветки виготовлені з якісного нетканого матеріалу "спанлейс". Спанлейс - унікальне поєднання віскози і поліефірного волокна. Основною перевагою даного матеріалу є висока ступінь поглинання. Матеріал має безворсову стійку на розрив структуру, яка добре пропускає повітря. Крім того, він нетоксичний і дуже м'який на дотик, завдяки чому забезпечує приємні тактильні відчуття властиві натуральним тканинам.

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm в руках користувача

Чиста поверхня без розводів

Вологі очищаючі серветки Clean kitchen допоможуть вам зберегти кухонні поверхні свіжими та чистими. З їх допомогою, ви дуже швидко і акуратно видалите жир, кіптяву та інші забруднення легким рухом, залишивши поверхню чистою і без розводыв. Завдяки своїй щільній структурі вони не рвуться, відповідно, чудово підходять для видалення найрізноманітніших забруднень в кухонній кімнаті.

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm видалення плям

Натуральна поверхнево-активна речовина APG

Застосування особливої речовини додецілглюкозіда (APG), дозволяє швидко і ефективно розчиняти жирні плями. Речовина отримується в результаті переробки кукурудзяного крохмалю і поєднання його глюкози з жирною кислотою деканол з кокосового горіха. Тому вона є натуральною, а не синтетичною і не є шкідливою (крім індивідуальної непереносимості). Крім того, дана речовина володіє знезаражувальним і змочувальним ефектом.

Салфетки влажные Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm крупним планом

Приємний імбірно-цитрусовий аромат

Вологі кухонні серветки містять натуральну імбірну і апельсинову есенцію. Після очищення від забруднень серветки залишать приємний імбірно-цитрусовий аромат, який розвіє залишки неприємного запаху від колишніх забруднень в кухонній кімнаті.

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm цитрусовий

Clean kitchen не містять спирту. Вони чудово вбирають вологу та вичавлювати їх просто немає необхідності.

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm пару крапель води

Великий розмір серветок (20 х 30 см) дозволить охопить більшу площу поверхні та швидко впоратися з жирними плямами на побутовій техніці та інших поверхнях.

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm видалення плям з грубки

Серветки вологі Clean kitchen wipes 30 psc 200 * 300 mm на столі

Тип: Вологі кухонні серветки
Бренд: Mi
Основні компоненти: Очищена вода, нетканий матеріал з спанлейса, додецілглюкозід (APG), імбірно-цитрусова есенція
Розмір: 200 x 300 мм
Комплектація: 1 упаковка (30 штук)
Термін придатності: 3 роки з дати виробництва