Шарф с підігрівом Xiaomi Smart Heating

  • Чорний
  • 12 місяців

Smart Heating – корисний аксесуар, який не дасть вам замерзнути навіть за температури -30°C. Це шарф із функцією підігріву. У моделі передбачено три режими роботи з різною інтенсивністю нагріву. Спеціальний теплоізоляційний матеріал, нанотрубки, що забезпечують рівномірне розподілення тепла - все для забезпечення комфортного використання. Аксесуар отримав вологозахист, тому його спокійно можна використовувати в негоду і навіть прати у пральній машині. Працює шарф від зовнішнього акумулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Три рівні нагріву

На шарфі є спеціальна кнопка світлодіодної індикації, яка відображає рівень нагрівання. Залежно від вибраного режиму нагріву кнопка змінюватиме колір:

  • 50 °C - червоний;
  • 45 °С - зелений;
  • 38 °С - синій.

Ця кнопка служить і для перемикання між режимами. Саме нагрівання до потрібної температури здійснюється практично миттєво. Можна використовувати шарф не лише навколо шиї, але й для обігріву живота чи попереку.

Шарф с підігрівом Xiaomi Smart Heating дизайн

Якість та теплоізоляція

Для забезпечення стабільного потоку тепла, в шарфі використано спеціальну нагрівальну тканину з нанотрубками. Тому в зоні нагріву тепло розподілятиметься рівномірно навіть після тривалої експлуатації.

Сам шарф виконаний із матеріалу DuPont Sorona Aura, який славиться своїми теплоізоляційними властивостями. Волокно спокійно витримає до 40 прань.

Шарф с підігрівом Xiaomi Smart Heating на моделях

Безпечне використання

Шарфик захищений за стандартом IPX7, тому його не побоюючись можна використовувати при високій вологості, дощі та іншій негоді. Також аксесуар захищений від перенапруги, перегріву, короткого замикання. У разі виникнення несправності спрацює автовідключення.

До 7 годин роботи

Шарф працює від зовнішнього джерела живлення. Якщо під'єднати шарф до павербанка і використовувати в режимі найінтенсивнішого підігріву — цього буде достатньо на 7 годин підігріву. У самому шарфу є спеціальна прихована кишеня, в яку легко можна помістити зарядний пристрій і під'єднати до шарфа.

Шарф с підігрівом Xiaomi Smart Heating кнопка перемикання режимів

Тип:

Шарф з підігрівом

Бренд: Cottonsmith
Матеріал:

100% поліефірне волокно

Наповнювач:

DuPont Sorona Aura

Інтерфейси:

USB

Потужність:

5В/2А

Живлення:

Від зовнішнього акумулятора

Режими нагрівання:

50 °C, 45 °C, 38 °C

Розміри:

96 х 15 см

Зона нагрівання: 30 х 12 см

Вага:

0.3 кг

Колір:

Чорний

Стандарт захисту:

BG 18401-2010 Class C