Шлюз для розумного будинку Xiaomi Aqara Hub M2 Black (ZHWG12LM)

Домашня система автоматизаціі

Aqara Hub M2 — кращий хаб для перетворення вашого будинку в справжню систему домашньої автоматизації, з такими перевагами, як максимальна безпека, широка сумісність і можливість підключення через Wi-Fi і Zigbee.

З Aqara Hub M2 ви можете підключати до 128 пристроїв (при використанні додаткових ретрансляторів для посилення сигналу), незалежно від їх системи підключення.

Кілька способів підключення

Ця модель має потрійну можливість бездротового підключення, так як ви можете підключити її через двохдіапазонний Wi-Fi, Bluetooth і Zigbee 3.0. Також в Aqara M2 є вхід для підключення мережевого кабелю RJ45.

Це та модель, якої ви також можете керувати за допомогою голосу, вона сумісна з Google HomeKit.

Подвійна антена Wi-Fi

Щоб забезпечити найкраще можливе бездротове з'єднання десятків датчиків і контролерів, шлюз Aqara M2 обладнаний антеною Wi-Fi MIMO 2x2.

Управління на 360° і динамік

Оскільки це одна з кращих і найсучасніших моделей, яку ви знайдете, вона має інфрачервоне управління на 360°, а також підтримку керування голосом за допомогою Apple Siri, Amazon Alexa, Google Assistant і т.ін. Так що ви можете контролювати все найкращим чином.

Більш того, ви можете використовувати його не тільки як концентратор, але і інші функції, такі як сигналізація та оповіщення про безпеку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Шлюз для розумного будинку
Бренд: Aqara
Модель: HM2-G01
Вхідна потужність: 5В-1А або 5В-2А
Бездротові протоколи: Wi-Fi iEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц, Zigbee 3.0 iEEE 802.15.4, BLE 5.0
Порти: USB-A, USB Micro-A, RJ45
Робоча температура: 5 °C ~ + 50 °C
Вологість при експлуатації: 0 ~ 95% відносної вологості, без конденсації
Розмір: 100.5 × 30.75 мм
Колір: Чорний