Штопор електричний Xiaomi Circle Joy CJ-EKPQ07

Інноваційний дизайн

Як ви зазвичай відкриваєте винну пляшку вручну або за допомогою спеціального обладнання?

Вам слід забути про ручний метод відкриття винних пляшок, оскільки тепер є Circle Joy CJ-EKPQ07, штопор, який допоможе впоратися з цим завданням всього за кілька секунд.

Компанія Circle Joy взяла на себе ініціативу по впровадженню інноваційного дизайну, розробивши електроштопор Circle Joy CJ-EKPQ07 з можливістю крім винних, відкривати ще і пивні пляшки.

8 секунд, щоб відкрити пляшку вина

Штопор Circle Joy CJ-EKPQ07 використовує двигун з високим крутним моментом, який в поєднанні зі спеціальним сталевим свердлом, сполученим з внутрішньою системою електродвигуна, всього за 8 секунд відкриє пляшку вина.

Переверніть штопор догори дном, вставте його в шийку пивної пляшки, злегка натисніть, і кришка пляшки автоматично вискочить.

Можна відкривати різні напої

Circle Joy CJ-EKPQ07 також може відкривати зубчасті кришки, аналогічно пивним пляшкам (безалкогольні напої, коктейлі та інші напої).

Інтерфейс Type-C

Для зарядки інтегрованого акумулятора використовується роз'єм Туре-С. При повній зарядці можна відкрити близько 50 пляшок червоного вина.

Вбудований магніт

З боку відкривачки для пивних пляшок передбачений вбудований магніт, який притягує металеву кришку пляшки після відкриття, щоб ви могли закрити нею пляшку або викинути, не засмічуючи навколишнє середовище.

Практичний сталевий корпус

Корпус штопора Circle Joy CJ-EKPQ07 виглядає розкішно. Виготовлений він з міцного матеріалу з нержавіючої сталі 304 і пластика АБС, придатних для контакту з харчовими продуктами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Штопор електричний
Бренд: Circle Joy
Модель: CJ-EKPQ07
Матеріали: Нержавіюча сталь 304 і пластик АБС
Номінальна напруга/потужність: 3.6 В ⎓ / 25 Вт
Вхідна напруга/потужність: 5 В ⎓ / 10 Вт
Робочий шум: <75 дБ
Розмір: ф50 x 252 мм (без ножа для різання упаковки)