Шуруповерт TONFON Cordless 20V 2000mAh Impact Gun Drill (набір свердел та біт) 2018002

  • Чорний
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Свердління, обертання, удар

Шуруповерт забезпечений трьома функціями, найбільш часто використовуваними в будинку: свердління, закручування і відкручування гвинтів (з використанням динамометричного обмежувача) і удар. Ударний механізм дозволяє набагато легше свердлити отвори в цеглі або навіть легкому бетоні.

Змінна частота обертання

Шуруповерт оснащений перемикачем швидкостей, який позовляет вибирати швидкість обертання патрона в залежності від матеріалу.

Перша швидкість підходить для свердління металу, дерева, плитки, скла, пластику і т.ін. Низька швидкість потрібна там, де слід уникати нагріву матеріалу або зносу самого шуруповерта.

Друга швидкість забезпечує легку роботу на бетонних і цегляних стінах, для свердління різних поверхонь в побуті та промисловості.

Батарея, яка швидко перезаряджається

Акумулятор великої ємності 2000 мАг з потужним зарядним пристроєм може бути заряджений всього за 50 хвилин. Технологія захисту акумулятора ECP продовжує термін служби батареї при різних типах навантажень.

Великий крутний момент

При напрузі 20 В і максимальному крутному моменті 56 Нм, він підходить для установки меблів, ремонту і складання електронного обладнання. Легко справляється зі свердлінням отворів в різних поверхнях.

Світлодіодне підсвічування

Шуруповерт оснащений світлодіодним підсвічуванням, яке значно полегшує роботу в темних приміщеннях або при недостатньому освітленні. Широкий кут засвічення дозволяє з легкістю підсвітити робочу зону, знайти отвір або головку гвинта, який ви хочете закрутити.

Індикатор рівня заряду

Триколірний індикатор рівня заряду допомагає відстежувати наскільки заряджений акумулятор вашого шуруповерта і розуміти, як довго він ще зможе пропрацювати. Зелений вогник — акумулятор заряджений, жовтий — половина заряду, червоний — низький рівень заряду.

Функція аварійного гальмування

На шуруповерті можна виставити максимальний крутний момент, перевищивши який патрон просто перестане обертатися, видаючи характерний тріск. Ця функція дуже корисна у випадках, коли занадто сильне обертання може пошкодити різьбу, зірвати шліц з гвинтів або ж може привести до поломки самого шуруповерта.

Зручний самозатискний патрон

Для швидкої і зручної фіксації свердла або ж біти використовується самозажимних патрон, який фіксує свердло трьома цанговими губками, забезпечуючи надійний затиск і можливість швидкої зміни насадок. Розкриття і закриття цангового затиску проводиться обертанням кожуха муфти патрона.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Шуруповерт
Бренд: TONFON
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Напруга акумулятора: 20 В
Споживана потужність: 775 Вт
Швидкість без навантаження: 1 швидкість: ~ 0 - 600 об/хв
2 швидкість: ~ 0 - 2000 об/хв
Кількість ударів у режимі свердління без навантаження: 1 швидкість: ~ 0 - 9000 ударів/хв
2 швидкість: ~ 0 - 30000 ударів/хв
Крутний момент: 56 Н/м
Діаметр свердла: Регульований патрон з можливістю захоплення в діапазоні від 2 до 13 мм
Вага: 1.2 кг
Розміри: 18.5 х 7.2 х 21 см