Шуруповерт Xiaomi TONFON 12V 2000 mAh (2012002)

  • Чорний
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Свердління та обертання

Шуруповерт забезпечений функціями, найбільш часто використовуваними в будинку: свердління, закручування і відкручування гвинтів (з використанням динамометричного обмежувача).

Змінна частота обертання

Шуруповерт оснащений перемикачем швидкостей, який позовляет вибирати швидкість обертання патрона в залежності від матеріалу.

Перша швидкість підходить для свердління металу, дерева, плитки, скла, пластику і т.ін.

Друга швидкість забезпечує легку роботу на бетонних і цегляних стінах, для свердління різних поверхонь в побуті та промисловості.

Батарея, яка швидко перезаряджається

Акумулятор великої ємності 2000 мАг з потужним зарядним пристроєм може бути заряджений всього за 50 хвилин. Технологія захисту акумулятора ECP продовжує термін служби батареї при різних типах навантажень.

Великий крутний момент

При напрузі 12 В і максимальному крутному моменті 25 Нм, він підходить для установки меблів, ремонту і складання електронного обладнання. Легко справляється зі свердлінням отворів в різних поверхнях.

Світлодіодне підсвічування

Шуруповерт оснащений світлодіодним підсвічуванням, яке значно полегшує роботу в темних приміщеннях або при недостатньому освітленні. Широкий кут засвічення дозволяє з легкістю підсвітити робочу зону, знайти отвір або головку гвинта, який ви хочете закрутити.

Індикатор рівня заряду

Триколірний індикатор рівня заряду допомагає відстежувати наскільки заряджений акумулятор вашого шуруповерта і розуміти, як довго він ще зможе пропрацювати. Зелений вогник — акумулятор заряджений, жовтий — половина заряду, червоний — низький рівень заряду.

Функція аварійного гальмування

На шуруповерті можна виставити максимальний крутний момент, перевищивши який патрон просто перестане обертатися, видаючи характерний тріск. Ця функція дуже корисна у випадках, коли занадто сильне обертання може пошкодити різьбу, зірвати шліц з гвинтів або ж може привести до поломки самого шуруповерта.

Зручний самозатискний патрон

Для швидкої і зручної фіксації свердла або ж біти використовується самозажимних патрон, який фіксує свердло трьома цанговими губками, забезпечуючи надійний затиск і можливість швидкої зміни насадок. Розкриття і закриття цангового затиску проводиться обертанням кожуха муфти патрона.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Шуруповерт
Бренд: TONFON
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Напруга акумулятора: 12 В
Споживана потужність: 550 Вт
Швидкість без навантаження: 1 швидкість: 0 - 400 об/хв
2 швидкість: 0 - 1300 об/хв
Крутний момент: 25 Н/м
Діаметр свердління: 10 мм (метал)
30 мм (дерево)
Вага: 850 г