Швабра для сухого та вологого прибирання Xiaomi Blue fish Sponge mop White PU03A

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Blue fish Sponge mop PU03A - легка швабра з автоматичним віджиманням. Модель оснащена губчастою насадкою, яка чудово вбирає вологу. Завдяки автоматичному віджиму не потрібно віджимати насадку вручну. Мийна насадка обертається на 360 градусів, що дасть змогу підібратися навіть у важкодоступні місця під час прибирання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Прибирання в задоволення

Швабра Blue fish Sponge mop PU03A - швабра з опцією автоматичного віджиму. Легка і маневрена - вона стане вашим помічником у митті підлоги, а прибирання стане в задоволення. Зберігається швабра вертикально і не займе багато місця в будинку.

Швабра Blue fish Sponge mop PU03A використання

Автоматичне віджимання

Швабра має вбудований механізм для автоматичного віджиму. Тому тепер не потрібно віджимати мийну насадку вручну. Всього один рух - і вся зайва волога видаляється з насадки, а миття не залишатиме розводів.

Швабра Blue fish Sponge mop PU03A віджим

Обертання на 360 градусів

Насадка може обертатися на 360 градусів, даючи вам змогу підібратися навіть у важкодоступні місця для прибирання. Довжину ручки також можна регулювати, встановлюючи в межах від 42 до 78 см.

Швабра Blue fish Sponge mop PU03A миття>

Губчаста насадка

Губчаста насадка добре вбирає вологу - з нею ви без проблем зможете прибрати калюжі від пролитої рідини, талого снігу або води у ванній.

Швабра Blue fish Sponge mop PU03A протирання пилу

Тип:

Швабра

Бренд: Blue fish
Модель:

PU03A

Матеріал:

пластик, метал

Модель:

PU03A

Колір:

білий

Розміри:

94,5 см (складений вигляд), 129,5 см (розкладений), 141,5 см (складена вертикально)

Насадок у комплекті:

1