Швабра Xiaomi Blue fish White

Два резервуари для води

Швабра Blue fish поставляється з відром, яке має два резервуари для води всередині та зовні. При очищенні швабри центральний водяний насос забирає чисту воду з внутрішнього резервуара для води для очищення швабри, а вимита брудна вода надходить у зовнішній резервуар для води, який повністю ізольований від чистої води. Тільки миття швабри чистою водою може забезпечити кращий ефект очищення і уникнути вторинного забруднення.

У чисту воду можна додавати миючі засоби для стерилізації. Місткість резервуару для чистої води становить 2.2 літра.

Телескопічна штанга натирача з міцною конструкцією

Штанга швабри Blue fish, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, має висувну конструкцію. Довжину можна регулювати в межах 102.5-126 см. Загальна вага швабри всього близько 800 грам, її легко підняти та можна використовувати для миття вікон і стін.

Основна частина насадки швабри і відра виготовлені з міцного та високоякісного поліпропіленового матеріалу і АБС-пластика.

Ультратонкі волокна насадки

Насадка швабри діаметром 25.5 см виготовлена ​​з ультратонких волокон, які поглинають вологу, видаляють пил і різні плями з підлоги.

Регульований режим вологості

При використанні швабри, якщо ви натискаєте тільки 2-3 рази за раз, швабру можна змочити до злегка вологого стану і розм'якшити плями від землі. Там, де необхідно очистити швабру, натисніть на неї безперервно 15-18 разів. Швабра буде очищена та висушена за рахунок високошвидкісної відцентрової сили і м'якої щітки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Швабра (підлогонатирач)
Бренд: Blue fish
Швабра телескопічна, регульована довжина: 102.5-126 см
Матеріали: Нержавіюча сталь, АБС-пластик, полікарбонат
Розмір швабри: 126 x 25.5 см
Вага швабри: ~ 800 г
Матеріал насадки: Мікрофібра
Розмір насадки: 25.5 см в діаметрі
Розмір відра: 29.7 x 18.7 см
Колір: Білий