Швабра Xiaomi Yijie dual-bottle multi-effect spray mop (YP-05)

Дві ємності для миючих рідин

Швабра Yijie dual-bottle YP-05 має незалежну конструкцію з двома ємностями, які можуть одночасно містити дві різні рідини.

За допомогою червоного перемикача, ви можете відрегулювати подачу миючої рідини з однієї з двох ємностей для більш ефективного миття або полірування підлогового покриття.

Дрібний туман для розчинення бруду

Унікальний випускний отвір з маленьким носиком діаметром 0.25 мм, може тонко розпорошити рідину, що знаходиться в ємностях, забезпечуючи швидке розчинення стійкого бруду, стерилізуючи та дезінфікуючи поверхню підлоги за один прохід.

Подовжена панель для чищення

Подовжена на 50 см конструкція панелі швабри Yijie YP-05, до якої кріпиться насадка, значно підвищує ефективність миття підлоги, заощаджуючи ваш час і сили.

Тонка конструкція полегшує процес прибирання

Товщина панелі швабри Yijie YP-05 становить всього 1 см, і ви можете з легкістю прибрати простір під меблями, видаляючи пил, шерсть, волосся тощо.

Надійне ущільнення для захисту від протікання

Клапан резервуара для води оснащений еластичним ущільнюючим елементом. Тільки після того, як резервуар для води і штанга швабри зафіксовані пряжкою, еластичний пристрій стискається та втягується, і вода виливається назовні. Така конструкція запобігає мимовільному витоку води.

Компактний скребок для очищення насадки натирача

До кожної швабрі Yijie YP-05 додається багатофункціональний скребок, який може видаляти з насадки волосся, шерсть, прибирати сміття. Її також можна пристебнути до валу швабри, коли вона не використовується, щоб не втратити при зберіганні.

Обертання на 360°

У стрижні та насадці натирача Yijie YP-05 використовується сполучна головка, що обертається в різних напрямках на 360°, яка може легко рухатися при упорі в стіну, ніжки або кути меблів.

Насадка з тонкими волокнами та відмінним вологопоглинанням

Тканина для швабри зіткана з надтонких волокон, а сіро-білі волокна переплетені та розташовані близько один до одного. Ця насадка не тільки добре видаляє плями і вбирає воду, але також може ефективно вбирати масляні плями, збирати волосся та пил.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Полотер / Швабра
Бренд: Yijie
Модель: YP-05
Ємність резервуара для води: 360 мл
Матеріали: Поліпропілен, алюміній, тканина з мікрофібри
Розмір робочої панелі натирача: 50 x 11 см
Довжина швабри: 127 см
Довжина скребка: 20 см
Вага: ~ 1085 г
Кількість насадок в комплекті: 1