Скакалка з дисплеєм Xiaomi Yunmai Intelligent Training Jump Rope (YMSR-P701) NO Smart

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Зверніть увагу! Дана модель скакалки не підключається до смартфону.

Вправи не тільки допомагають вам залишатися здоровим, але також покращують форму вашого тіла та надають впевненість. Якщо ви шукаєте такий продукт, то скакалка YUNMAI YMSR-P701 стане відмінним вибором.

Валик з вбудованим лічильником 7 CARD

Спінер у верхній частині ручки скакалки YUNMAI має швидкість обертання до 10 000 000 об / хв, а здатність обертатися на 360 градусів досить плавно і стабільно, не заважатиме користувачеві при стрибках на високій швидкості.

Зручний дизайн для тренувань

Щоб спростити використання скакалки YUNMAI YMSR-P701, вона має компактну конструкцію з масою близько 140 г, що знижує навантаження на зап'ясті. Завдяки простій формі користувач відчуває себе комфортно, навіть після тривалих тренувань. Поверхня рукоятки покрита м'якою матовою фарбою для надійного захоплення і хорошого проти ковзання, що полегшує колективний користувача на цілі.

Скакалка YUNMAI має довжину до 3 м з можливістю довільної регулювання довжини скакалки, задовольняючи різні вимоги до зростання різних користувачів.

Якісні, міцні матеріали

Скакалка YUNMAI виготовлена ​​з високоякісного поліуретану для кращої зносостійкості. Міцний внутрішній сталевий сердечник запобігає вигину ручки, чинить опір сильному натягу, але при цьому забезпечує легку конструкцію.

Крім того, в скакалці YMSR-P701 використовується акумулятор з видатною продуктивністю. Зокрема, термін служби акумулятора може зайняти до 150 днів після зарядки протягом 2 годин, тому користувачам не потрібно часто його заряджати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Скакалка
Бренд: Yunmai
Матеріали: Полікарбонат, поліуретан
Розмір: 16.1 х 2.5 х 2.5 см
Вага: 0.14 кг
Колір: Чорний
Примітка: Дана модель скакалки не підключається до смартфону
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати