Складана пральна машина Xiaomi MOYU (XPB08-F1)

Портативна пральна машина

MOYU (XPB08-F1) — це складана пральна машина, яка завдяки системі складання в вигляді гармошки, стискається до таких компактних розмірів, що може поміститися в дорожній валізі.

Крім того, в її конструкції передбачена ручка, за допомогою якої пральну машинку можна нести в руці.

Стандартна програма прання при температурі 60 °С

Ця пральна машина оснащена стандартною програмою прання в гарячій воді при температурі 60 °С і кнопкою включення/вимикання. Білизна і миючий засіб знаходяться в одному місці. У неї не передбачені осередки для додавання пом'якшувача тканини або чогось подібного, і все змішування відбувається всередині пристрою.

Сенсорне управління

Просто доторкнувшись до кнопки перемикача, ви можете вибрати час прання 5, 10, 15 хвилин, в залежності від виду і матеріалу одягу.

Потужна нижня присоска

У кожному з чотирьох кутів дна передбачена міцна присоска, яка може бути стійко прикріплена під час роботи, і її можна підняти рукою, обережно потягнувши в бік.

Акуратно захована шланга для зливу води

Вода не буде надходити через будь-який трубопровід або автоматичну систему, оскільки її необхідно додати вручну до спеціально зазначеної обмежувальної відмітки.

Після прання ви можете злити воду в раковину, ванну, унітаз, за ​​допомогою шланга, акуратно захованого в нижній частині пральної машини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Складана пральна машина
Бренд: MOYU
Модель: XPB08-F1
Номінальна напруга: 220- / 50Гц
Номінальна потужність: 40 Вт
Вага: 0.8 кг
Розмір: