Складна портативна пральна машина Yiwu 8,5L Blue

  • Зелений
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Yiwu 8,5L - складна портативна пральна машинка. Машинка розрахована на невеликий об'єм прання - наприклад шкарпеток, нижньої білизни, дитячого одягу. У процесі прання виникає тертя, яке імітує ручне прання і допомагає ефективно справлятися з плямами. Модель має складаний формат, тому не займе багато місця в будинку. Доступні 3 режими прання, що відрізняються за часом: 1, 5 і 10 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактна - не займе багато місця

Yiwu 8,5L - компактна пральна машинка, що за розміром нагадує відро. Модель має складаний формат, завдяки чому її легко зберігати, якщо потрібна економія місця. Машинку можна брати з собою в поїздки, якщо має бути тривале перебування на природі без доступу до стандартної машинки для прання. Пристрій економить електроенергію і витрачає менше води. Машинка відмінно впорається з пранням шкарпеток, нижньої білизни або дитячого одягу.

Складна портативна пральна машина Yiwu 8,5L вигляд

3 режими прання

На кнопковій панелі керування можна вибрати один з режимів, який відповідає за час роботи: 1 хвилина, 5 хвилин і 10 хвилин.

Потужний мотор, подвійне очищення

Незважаючи на габарити, машинка отримала потужний мотор щоб якісно справлятися зі своїми завданнями, і при цьому видавати низький рівень шуму.

Складна портативна пральна машина Yiwu 8,5L формати

Проста і зручна конструкція

Використання моделі абсолютно не складне. Речі поміщаються в спеціальний барабан. Під час роботи забезпечується кругове тертя, яке імітує ручне прання. Для зливу води є спеціальний отвір на дні машинки. Тому не потрібно щоразу вивантажувати прання для зміни води.

Складна портативна пральна машина Yiwu 8,5L перенесення

Тип:

Портативна пральна машинка

Бренд: YiwuYishi
Ємність:

8,5Л

Розміри:

31х 32 см (у розкладеному вигляді)
32 х 10 см (у складеному вигляді)

Матеріал:

Пластик

Потужність:

36Вт

Рівень шуму:

50 Гц

Режими прання:

1-15 хв

Колір:

Зелений