Складаний чайник Xiaomi HL Electric Kettle (1л.)

Складаний чайник HL Folding Electric Kettle - вірний помічник у будь-якій подорожі.

Складаний чайник HL Folding Electric Kettle завдяки унікальній, ретельно продуманій конструкції займає зовсім небагато місця в складеному стані. У будь-який момент ви можете розкласти його, і перетворити в повноцінний електрочайник. Крім того, відпадає необхідність у використанні нагрівальних приладів, наданих в готелі або хостелі. З цим портативним гаджетом ви завжди будете впевнені в тому, що окріп отриманий в нормальних санітарних умовах.

Безпека для здоров'я
В якості основного матеріалу при виготовленні пристрою застосований харчовий силікон. Це високоміцне сучасне з'єднання, що не підтримує ріст бактерій та інших мікроорганізмів. Внутрішня поверхня дна виконана з нержавіючої сталі AISI 304, яка характеризується несприйнятливістю до дії хімічно агресивних речовин і корозійних процесів. Вода не матиме сторонніх запахів і присмаків.

Складаний чайник HL Folding Electric Kettle з системою температурного контролю
У електроприладі задіяна інноваційна система датчиків, яка тонко реагує на критичні показники температури. Якщо в ємності відсутня вода, вмикання неможливе. Коли рідина охолоджується, запускається автоматичний підігрів до заданої температури.

Ергономічний шнур
Підставка з полімерних сплавів оснащена спеціальним пристроєм для зберігання електричного шнура. При зберіганні, дріт не видно оку, він не плутається і не заважає перевезенню.

Комфортна експлуатація
Компактний девайс вагою 700 грамів вміщує в себе резервуар об'ємом в 1 літр. При цьому конструкція складанної ємності продумана таким чином, що наливати, виливати воду і чистити внутрішній простір дуже зручно. Для повноцінного очищення не потрібно використовувати ніяких хімічних засобів або жорстких металевих щіток. Цілком достатньо теплої води з додаванням лимона. У комплект поставки входить надійна сумка для транспортування.

Безшумна робота
Стильний і оригінальний дизайн тільки підкреслює всю технічну досконалість нової модифікації. Протягом всього періоду закипання води чайник не видає жодного звуку. Тому він не завадить сусідам по купе або кімнаті.

Характеристики

Тип: Електрочайник
Об'єм: 1.0 л
Потужність: 600 Вт
Тип нагрівального елементу: Прихований (диск)
Матеріал корпусу: Силікон
Автовідключення при відсутності води: Є
Особливості: Безшумне кип'ятіння, Підігрів до заданої температури
Відсік для шнура: Є
Колір білий
Стійкість: є
Харчування: від мережі
Особливості: складаний, портативний
Габарити в складеному вигляді: 16х13.7х8 см
Внутрішня поверхня дна виконана з нержавіючої сталі AISI 304
Вага: 700 г
Комплектація: Чайник, Підставка, Гарантійний талон

Відгуки користувачів
Антон, 24.01.2021
Чайник понравился. Пользуюсь больше года. Компактный. Качественно сделан. Пластик и силикон без запаха. Выручает в отелях. Беру с ним пищевой термос от Thermos (он долго тепло держит - каши хорошо завариваются). Получается существенная экономия на кафешках :) Особенно за рубежом.
Всі відгуки
Тип Електрочайник
Бренд: Xiaomi
Доставка/Оплата Срок доставки 1-2 дні
Потужність 600 Вт
Особливі властивості Складаний, портативний
Матеріал корпуса Силікон
Вага, г 700
Колір White
Особливості Безшумне кип'ячіння, Підігрів до заданої температури
Захищенність Протиударний
Комплектація Чайник Підставка Гарантійний талон
Об'єм 1.0 л
Габарити упаковки 16х13.7х8 см
Відгуки користувачів
Антон, 24.01.2021
Чайник понравился. Пользуюсь больше года. Компактный. Качественно сделан. Пластик и силикон без запаха. Выручает в отелях. Беру с ним пищевой термос от Thermos (он долго тепло держит - каши хорошо завариваются). Получается существенная экономия на кафешках :) Особенно за рубежом.
Додати коментар