Смарт дартс Xiaomi Youpin SDB Smart Dart (SDB A1)

Смарт дартс Youpin SDB Smart Dart (SDB A1)

Дартс - одна з найпоширеніших ігор, яка відрізняється нескладними правилами і простотою приладдя. Така розвага буде до речі, як в колі сім'ї, так і у великій компанії. Youpin SDB - модель гри, оснащена декількома сучасними технологіями. Ви можете оновити образ старої іграшки, яка всім до душі.

Youpin SDB зібраний на міцній основі

Основна проблема всіх дощок для дартсу - швидкий знос через низьку міцність матеріалів. Особливо це стосується мішеней, обтягнутих тканинним покриттям: там де стріли своїм вістрям просто рвуть текстиль на частини. Youpin SDB створена як відповідь на це хвилююче фанатів дартсу питання. Матеріали, використані для виготовлення дошки, набагато міцніше і складають одне ціле з зовнішнім шаром. Завдяки цьому зовнішня поверхня не буде обвисати і зміщуватися при тривалій експлуатації.

Youpin SDB може встановлюватися на будь-яку поверхню

Практично всі існуючі різновиди гри в дротики мають класичний тип кріплення - вмонтований навісний кронштейн, який вішається на вбитий в залізобетонну стіну цвях, або укручений саморіз. Через це змушує робити зайві отвори, причому підходять для цього лише бетонні і дерев'яні споруди, естетика яких безнадійно псувалася, коли приходив час демонтувати панель. Комплект поставки включає в себе двосторонню липку стрічку підвищеної міцності, здатну закріпити мету на будь-якому типі поверхні. Сучасний клейкий склад дозволяє встановлювати мішень навіть на металевих і забарвлених стінах.

Інтегрована бездротовий зв'язок

У конструкцію був впроваджений Bluetooth-передавач, за допомогою якого виріб може синхронізуватися зі смартфоном власника.

Завдяки бездротовій технології дартс передає на портативний пристрій статистичну інформацію по ігровому сеансу, дозволяючи поліпшити свої результати і навички.

Перероблена конструкція стріл

Виготовлення метальних снарядів для цієї моделі велося за допомогою відповідних фахівців, що мають високий рівень кваліфікації. Були застосовані технології і методики, що використовуються у виробництві стріл для луків. Результатом роботи став дротик, який має мінімальний опір повітрю і чудові аеродинамічні характеристики. Обрані для оперення матеріали відрізняються низьким тертям і масою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип Смарт Дартс
Бренд: Xiaomi
Розміри 472 х 472 х 36.5 мм
Доставка/Оплата Срок доставки 1-2 дня
Колір Black
Матеріал Пластик
Версия Bluetooth 5.0
Вага 1.8 кг