Смарт-лампочка Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb 1S (Dimmable) E27 YLDP15YL (YLDP153EU)

З лампочкою Yeelight Smart LED Bulb 1S ви можете наповнити свій будинок світлом. Просто завантажте додаток Yeelight для Android та iOS на свій смартфон і здійснюйте багатьма параметрами віддалено. Виберіть між якісним або холодним світлом, включіть або виключіть його віддалено.

Висока яскравість в 800 люмен

Нехай ваш будинок сяє своїм власним світлом. Це третє видання Yeelight Smart Led лампи навіть яскравіше, ніж попередні покоління. Завдяки 800 люменам, одна розумна лампа зможе освітлити всю кімнату. Крім того, ви можете налаштувати інтенсивність яскравості на свій розсуд.

Широке розмаїття кольорів

З широким розмаїттям кольорів на вибір, будьте настільки креативні, наскільки дозволяє ваша уява, і налаштовуйте свої сцени освітлення. Встановіть настрій кімнат відповідно до вашого настрою та планам. Якщо ви хочете дивитися фільм, найкращим варіантом є розсіяне світло, яке допомагає зменшити відбиття на екрані телевізора і зменшити напруження очей.

Оскільки світло може впливати як на ваш настрій, так і на вашу поведінку, розумна лампочка Bulb 1S дає вам можливість створювати різні комбінації освітлення. Ви також можете синхронізувати світло з вашими піснями, щоб побачити, як вони змінюються в такт ритму.

Комфортна кольорова температура

Yeelight Smart LED Bulb 1S має температуру 2700K, тому ви можете вибрати більш теплий або холодний відтінок в залежності від часу та ваших уподобань. Але ця розумна лампа не тільки допоможе відчувати себе більш комфортно вдома, вона також дозволить забути про заміну ваших ламп на довгий час.

До 25 000 годин освітлення

Лампочка Yeelight призначена для економії якомога більшої кількості енергії. Таким чином, на додаток до невеликого скорочення вашого рахунку за світло, розумна світлодіодна лампа Yeelight 1S зможе дати вам близько 25 000 годин освітлення, що відповідає приблизно 11 рокам життя.

Повний контроль в будинку і поза ним

Завантажте програму Yeelight, дійсне як для iOS, так і для Android, і віддалено перевірте стан вашої розумної лампочки Yeelight. Ви також можете синхронізувати лампочку зі смарт-динаміком і управляти ним голосом за допомогою Google Assistant або Amazon Alexa, а також Samsung SmartThings.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Смарт-лампочка
Бренд: Yeelight
Модель: Smart LED Bulb 1S
Бездротовий стандарт: Wi-Fi
Вага: 250 г
Додаткові характеристики: Функція зміни кольору освітлення, функція зміни температури кольору, вимкнення світильника зі зворотним відліком
Комплектація: Лампа, інструкція
Потужність: 8.5 Вт
Напруга: 220-240 В
Живлення: Від мережі
Розміри: 124 х 60 мм
Світловий потік: 800 лм
Сумісна версія ОС: Android 4.4 і вище, iOS 8.0 і вище
Сумісність з екосистемою: Amazon Alexa/Apple Home Kit/Google Home
Температура світла: 2700 К
Кут розсіювання: 360°
Управління: Через смартфон
Колір: Срібло
Цоколь: E27