Smart Тонометр Xiaomi Andon BP5 White

Вимірювання артеріального тиску в будь-який час і в будь-якому місці

Сфигмоманометр Andon BP5 порушує традиційний метод вимірювання артеріального тиску і позбавляє від незручності носіння манжети. Інтегрований дизайн манжети (з приємного для шкіри нейлону) і основного корпусу, дозволяє легко переміщатися та вимірювати артеріальний тиск у будь-який час і будь-якому місці.

Інноваційна технологія MWI

Технологія MWI дозволяє скоротити традиційне триступеневе вимірювання тиску, повільного і швидкого випуску до двох ступенів підвищення та зниження тиску. Процес спрощується, а час вимірювання скорочується.

До 60 днів роботи без підзарядки

Вбудована батарея ємністю 800 мАг, скорочує регулярні витрати на заміну батареї. Повністю зарядженого акумулятора, вистачить приблизно на 60 днів використання тонометра (в залежності від частоти вимірювань).

Зберігає до 200 результатів вимірювань

Andon BP5 автоматично записує кожен показник вимірювання (максимально – 200 вимірювань), що дуже зручно для простеження динаміки.

Великий і яскравий дисплей

Завдяки наявності прозорого дисплея, ви зможете наочно бачити показник артеріального тиску і частоти серцевих скорочень.

Хмарна синхронізація результатів вимірювань

Вам потрібно лише один раз синхронізувати тонометр зі смартфоном по Bluetooth, щоб отримати доступ до додатка Yanjiakang App або WeChat і переглядати дані вимірювань на своєму смартфоні *.

* Примітка. У налаштуваннях програми WeChat Mini клацніть інтерфейс «Виявлення програми» і знайдіть «Годинник артеріального тиску», щоб додати його.

Глибокий аналіз артеріального тиску

Показники артеріального тиску представлені у вигляді графіків і трендів. Допоможіть батькам інтуїтивно та наочно зрозуміти коливання артеріального тиску, і вчасно почати лікування.

Контроль серцевого ритму

Тонометр Andon BP5 інформує користувача і про проблеми з серцевим ритмом, що може свідчити про наявність тахікардії.

Рекомендації

  1. Для отримання більш точних показників артеріального тиску і частоти серцевих скорочень, необхідно уникати паління, прийому їжі та фізичних навантажень за пів години до початку вимірювання.
  2. Найбільш правильне положення – це коли ви сидите рівно, а манжета знаходиться на одному рівні з серцем.
  3. Деякі користувачі можуть використовувати тонометр лежачи на спині, але руку слід випрямити природним чином, а манжету необхідно тримати на одному рівні з серцем.
  4. Постарайтеся не говорити і не рухати рукою або тілом під час вимірювання, оскільки це може вплинути на результат.
  5. Оскільки значення артеріального тиску для лівої та правої руки різні, аж до 40 мм рт.ст., його слід вимірювати лише на одній руці.
  6. Не слід проводити більш 3-х вимірів поспіль для одного користувача. Під час безперервних вимірювань, потрібно послабити манжету і дати руці «відпочити» не менше 1 хвилини, перш ніж почати наступне вимірювання.
  7. Розмір манжети тонометра 22-30 см підходить для окружності рук користувачів старше 12 років.
  8. Не можна використовувати цей тонометр для новонароджених.
  9. Будь ласка, прочитайте уважно інструкцію перед використанням. Використовуйте тонометр під керівництвом медичного персоналу.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тонометр
Бренд: andon
Модель: BP5
Діапазон манжети: 22-30 см
Діапазон вимірювання: 0-40 кПа (0-300 мм рт.ст.)
Точність вимірювання: ± 3 мм рт.ст. (0.4 кПа)
Діапазон вимірювання частоти серцевих скорочень: 40-180 в хвилину
Максимальна кількість вимірювань: Зберігає до 200 результатів вимірювань
Робоче середовище: Температура: 5 °C - 40 °C
Відносна вологість не більше 80%
Атмосферний тиск 80 кПа - 105 кПа
Живлення: Літієва батарея
Розмір: ~ 141.5 x 60.5 x 19 мм
Вага: Близько 240 г (включаючи манжету)