Змінна насадка на Xiaomi SWDK Підлогонатирач/Електрошвабра Handheld Electric Mop Одноразова (3000004)

Універсальна одноразова насадка складається з декількох типів матеріалів і різних волокон, завдяки чому дозволяє з успіхом видаляти пил, волосся або ворс на гладких і рівних поверхнях.

Внутрішня частина насадки складається з жорстких нейлонових волокон, які ефективно видаляють різні плями, патьоки, засохлі на поверхні соуси та інші забруднення, коли більш м'які дозволяють вбирати пролиту на підлогу рідину.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективна насадка

Очищення підлоги будь-якого типу під силу SWDK Electric Mop

Універсальна насадка складається з двох типів волокон, які позволяеют вирішувати різні завдання.

Зовнішні м'які і довгі волокна використовують електростатичну адсорбцію, тому добре справляються з видаленням пилу, волосся або ворсу від одягу на гладких і рівних поверхнях.

Внутрішня частина насадки має жорсткі нейлонові волокна, які ефективно видаляють різні плями, патьоки, засохлі на поверхні соуси та інші забруднення, коли більш м'які дозволяють вбирати пролиту на підлогу рідину.

SWDK-Handheld-Electric-Mop

Три шара для максимальної чистоти

Для поліпшення чистить здатності використані 3 шара матеріалу

Крім горизонтального поділу на 2 зони, насадка складається з 3 різних шарів матеріалів: зовнішній шар, за допомогою якого і відбувається збір пилу і бруду, середній адгезійний шар, який об'єднує два інших шари і притягує до себе бруд, а також внутрішній нейлоновий шар, який надає насадці необхідну жорсткість і здатний відтерти навіть найважчі забруднення.

SWDK-Handheld-Electric-Mop

Тип: Змінна насадка
Бренд: SWDK
Матеріал: 75% поліестер + 25% нейлон
Кількість: 10 штук