Змішувач для раковини з висувним виливом Xiaomi DIIIB (DXMP004)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Змішувач для раковини з висувним зливом Xiaomi DIIIB поєднує в собі кілька режимів роботи, що перетворює його на душ або міні фонтан для полоскання рота. Зовнішня простота використання обумовлена складними механізмами усередині.

Дизайн
Змішувач має класичну конструкцію. Регулювання напору та температури забезпечується ручкою-важелем. Вона має злегка вигнуту конструкцію, що створює комфортніше використання. У змішувач вбудований фільтр, що сприяє усуненню домішок. При цьому потік води залишається плавним. На виливі розташовані перемикачі режимів. Тривале використання крана не викликає патину та іржу, зберігаючи первинний вигляд.

Технологічна внутрішня конструкція забезпечує функціональність високого рівня.

Режим фонтану
Натискання на спеціальну кнопку активує режим міні фонтану, що зменшує зайвий контакт з бактеріями і забезпечує зручність.

Шланг, що висувається
Особливістю конструкції змішувача є наявність вбудованого шлангу. Щоб скористатися ним, достатньо потягнути за вилив. З його допомогою можна якісніше промити велику раковину та простір навколо неї чи побутові вироби. А також повноцінно помити голову. Після цього просто відпустіть шланг, і він автоматично стане на місце. У просторі стикування утворюється мінімальний зазор, що перешкоджає його засміченню. Якісне плетіння шланга забезпечує його гнучкість та стійкість до зламів.

Не обмежуйтесь відстанню раковини. Гнучкий шланг має досить велику довжину, що розширює діапазон миття.

Легка зміна двох режимів: єдиного потоку води («стандартний») та розпилювального (режиму «душ»), за допомогою нижньої кнопки.

Методи встановлення
Змішувач встановлюється в монтажний отвір, діаметр якого має бути в діапазоні: 33 – 38 мм. Відстань від початку бічної грані раковини до середини отвору має бути більшою або дорівнює 40 мм.

додаткові характеристики Витрати води, л/хв: 3 - 6
Бренд: DiiiB
Вага 1.9 кг
Колір Чорний
Управління Одноважільний
Виробник DIIIB
Термостат Ні
Шланги підключення Входять до комплекту постачання
Шланги На різьбленні
Діаметр під'єднання шлангів 33-38 мм
Матеріал Нержавіюча сталь
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Режими роботи Душ, Єдиний потік, Полоскання рота
Спосіб монтажу На 1 отвір
Вид монтажу Врізний
Тип виливу Висувний
Артикул DXMP004