Сотейник з нержавіючої сталі Xiaomi Taste Plus 18cm

Сотейник з нержавіючої сталі

Сотейник Taste Plus діаметром 18 см виготовлений з нержавіючої сталі 430.

Сотейник можна легко використовувати незалежно від дієти для дорослих або харчових добавок для дитячого харчування.

Важить всього 520 г

Корпус виробу винахідливо кований. Завдяки продуманій конструкції корпус сотейника важить всього 520 г (± 5 г), що полегшить процес готування різних блюд.

Рівномірний розподіл тепла

Дно сотейника з нержавіючої сталі легко проводить тепло, швидко та рівномірно нагрівається, що допомагає заощадити час приготування і забезпечує постійну температуру кожного шматочка їжі.

Від приготування до десерту, від їжі для однієї людини до вечері для всієї родини — все можна приготувати в одному посуді Taste Plus.

Маркувальна шкала

На внутрішній стінці сотейника нанесена лазерна маркувальна шкала (від 0.4 л до 1.2 л), яка добре видна з першого погляду.

Навіть новачок в кухні може точно працювати за рецептом, легко регулювати кількість води, що додається, та підвищувати ефективність приготування.

Симетричні носики

Симетричні носики ідеально підходять для зливу води, масла або додавання в тарілку тільки приготованого соусу.

Економія місця

Рукоятка сотейника Taste Plus обладнана елементом для підвішування виробу та економії місця на кухні.

Рекомендації

  1. Уникайте використання сотейника, якщо він пошкоджений (наприклад, трясеться або зламана ручка). Якщо ручка ослаблена, знову затягніть гвинт.
  2. Нержавіюча сталь стане злегка жовтого кольору після приготування при високій температурі. Вона відповідає характеристикам нержавіючої сталі, знаходиться в нормальному стані та може використовуватися постійно.
  3. Забороняється використовувати цей продукт в мікрохвильових печах, духовках, посудомийних машинах та інших приладах, які можуть пошкодити аксесуари з дерев'яною ручкою.
  4. Забороняється підігрівати порожній сотейник, щоб уникнути деформації та пошкодження або можливості нещасних випадків.
  5. Під час приготування тримайте сотейник нерухомо в центрі плити, налаштуйте на середній і малий вогонь, стежте за тим, щоб полум'я не виходило за рамки дна сотейника, і уникайте пошкоджень ручки.
  6. При смаженні, існує ризик проливання харчового масла. Будь ласка, слідкуйте за температурою та кількістю масла.
  7. Будьте обережні, не торкайтеся корпусу сотейника руками під час процесу приготування, щоб не обпектися, і в процесі готування не підпускайте близько дітей.
  8. Очищайте сотейник після кожного використання, сушіть його після миття та тримайте в чистоті.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сотейник (без кришки)
Бренд: Taste Plus
Матеріали: Нержавіюча сталь 430, бук
Об'єм: 1.8 л
Об'єкт використання: Відкрите полум'я індукційної плити загального призначення
Розмір упаковки: 396 x 248 x 100 мм
Вага: 520 г +/- 5%
Розмір: