Спалах для смартфонів Xiaomi Mi Selfie Light Clip White YMBGD001

Не в наявності
  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Прекрасні фото зі спалахом Mi Selfie Light

Найчастіше смартфони роблять прекрасні фотографії при денному світлі, але якість знімків в умовах недостатньої освітленості залишає бажати кращого.

Спалах Mi Selfie Light Clip - це невеликий, потужний і багатофункціональний пристрій, який кріпиться на смартфон за допомогою прогумованої прещепкі і додасть додаткових фарб вашим нічним фото, зробленим за допомогою смартфона. Освітлення максимально наближене до природного денного світла зробить ваші фотографії ще гарнішими та яскравішими.

Відгуки користувачів
Наталья, 21.03.2019
Это просто прелесть! Оказалось, что у этой милоты есть три режима освящения от более яркого к менее яркому. Фото реально получаются намного лучше!!! У этой штуки только плюсы: - она маленькая; - не занимает много места; - легкая; - на щипчике прорезинена, чтоб не соскальзывать с телефона: - просто приятно держать в руке)) Благодарность магазину за быструю доставку!
Всі відгуки

Універсальність

Відмінний пристрій для повсякденного застосування

Спалах може використовуватися днем, як додаткове підсвічування для портретної та макрозйомки. Крім свого безпосереднього призначення - потужної мобільного спалаху, Mi Selfie Light Clip дуже зручний в якості ліхтарика або як додаткове джерело світла під час відео-чату або читання.

палах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 крупним планом

М'яке свічення та природні відтінки

Розсіює світло

Тепер зробити красиве cелфі в нічному місті або темній кімнаті не складе великих труднощів. Адже світло спалаху освітлить ваше обличчя та додасть йому м'яке світіння і природні відтінки. Кожна риса буде ідеально підкреслена розсіюючим світлом від спалаху Selfie Light.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 дівчина фото

9 LED світлодіодів

Оптимальна світлова температура

Завдяки дев'яти вбудованим LED светодиодам, які забезпечують найбільш оптимальну колірну температуру - 5000К, світло від спалаху розподіляється рівномірно. В результаті фотографії виходять більш якісні, без "засвіток".

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 структура пристрою

Три режими яскравості

Спалах має три режими яскравості. Регулювання яскравості здійснюється за допомогою кнопки розміщеної на корпусі пристрою.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 регулювання яскравості

Ця ж кнопка відповідає і за включення/відключення спалаху.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 кнопка

Зручне кріплення-прищіпка

Девайс можна закріпити на будь-якому смартфоні прогумованою прищіпкою, яка надійно фіксує пристрій на смартфоні. В результаті виходять якісні знімки, якими ви зможете поділитися з вашими близькими і друзями.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 якісне фото

Вбудований акумулятор ємністю 80 мАг

Інтегрований акумулятор ємністю 80 мАг, дозволяє використовувати пристрій не тільки в якості спалаху, а й в якості додаткового освітлення або ліхтарика. У нижній частині корпусу спалаху розміщений роз'єм Micro USB, через який можна "поповнити" заряд вбудованого акумулятора.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 зарядка пристрою

Mi Selfie Light Clip виготовлений з поєднання міцних і надійних матеріалів - металу та пластика.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 в різних ракурсах

Виріб виглядає вельми ергономічно. Завдяки компактним розмірам 6х4х2.75 см і легкій вазі, ви можете завжди взяти пристрій із собою.

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 грає на гітарі

Спалах для смартфонів Mi Selfie Light Clip White YMBGD001 на гілочках

Тип: LED-спалах
Бренд: Mi
Матеріал: Метал, пластик
Світлодіод: 9 високоякісних світлодіодних ламп
Ємність акумулятора: 80 мАг
Напруга/струм: DC5V 50mA
Колірна температура: 5000K
Вага: 10 г
Розмір: 60 х 40 х 27.5 мм
Колір: Білий
Відгуки користувачів
Наталья, 21.03.2019
Это просто прелесть! Оказалось, что у этой милоты есть три режима освящения от более яркого к менее яркому. Фото реально получаются намного лучше!!! У этой штуки только плюсы: - она маленькая; - не занимает много места; - легкая; - на щипчике прорезинена, чтоб не соскальзывать с телефона: - просто приятно держать в руке)) Благодарность магазину за быструю доставку!
Додати коментар