Стартовий пакет Life "3G+Ґаджет"

Доставка

Звичайна ціна

Потрібен максимально швидкісний Інтернет для ноутбука чи планшета?
Тарифний план «3G+ Ґаджет» - саме те, що вам потрібно! Обирайте тариф з бажаним об’ємом трафіку тп насолоджуйтесь 3G Інтернетом на вашому гаджеті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стартовий пакет Life "3G+Ґаджет"

Пакетні мегабайти можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних мебагайтів не накопичується та не переноситься на наступний строк.

1 50МБ можна використати до кінця поточного дня. У випадку відсутності 3 грн на рахунку, діє тариф 0,25 грн/МБ.

2 Інтернет у роумінгу доступний тільки у певних країнах та за спеціальними низькими тарифами. Ознайомитися зі списком країн та тарифами на Інтернет у роумінгу можна на сторінці послуги Легкий роумінг.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Умови тарифного плану наведено станом на. 28.01.2016 р.

Зверніть увагу на додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

При обслуговуванні за даним тарифним планом абонент зобов’язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(а) модернізацію, модифікацію та/або перепрограмування SIM-картки;

(б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карток) будь-якого іншого обладнання/застосування технології (GSM-шлюз/-мост/-маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований та/або перепрограмований телефон тощо).