Стартовий пакет МТС "Vodafone Light"

Доставка

Звичайна ціна

Тарифний план Vodafone Light в першу чергу вигідний для людей, яким необхідні дзвінки всередині мережі, і які досить рідко здійснюють дзвінки. За умовами тарифного плану безлімітне спілкування в мережі з абонентами Vodafone і «МТС Україна» обійдеться користувачеві в 2 грн за день користування. Телефонуйте своїм колегам, друзям і знайомим, що не переживаючи про витрати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стартовий пакет Vodafone Light

Тарифний план Vodafone Light в першу чергу вигідний для людей, яким необхідні дзвінки всередині мережі, і які досить рідко здійснюють дзвінки. За умовами тарифного плану безлімітне спілкування в мережі з абонентами Vodafone і «МТС Україна» обійдеться користувачеві в 2 грн за день користування. Телефонуйте своїм колегам, друзям і знайомим, не переживаючи про витрати.

Якщо Ви зателефонуєте на номер іншого мобільного оператора, хвилина розмови обійдеться в 1.50 грн/хв. Перші 100 МБ 3G/2G Інтернет коштуватимуть 5 грн/день, а всі наступні - 10 грн за кожні 500 МБ.

Крім того, можна скористатися послугою «Рік без оплат», щоб цілий рік говорити без обмежень з абонентами Vodafone України та МТС Україна. Для цього потрібно заплатити авансом 360 грн, отримавши, таким чином, свій щомісячний пакет послуг в тарифі Vodafone Light.

vodafone_light

vodafone_light

vodafone_light

vodafone_light

vodafone_light