Степлер Xiaomi NUSIGN Black NSYP081

Чи були у вас проблеми з вашими паперовими документами? Ви хочете розташувати їх більш акуратно, але звичайні скоби не допоможуть вам ретельно класифікувати матеріал. Якщо це саме те, з чим ви зіткнулися, то степлер NUSIGN, безумовно, стане незамінним помічником у вашому офісі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактні розміри

Степлер NUSIGN - це пристрій, який допомагає швидко скріплювати документи. Пристрій розроблений в красивому стилі, відповідному для серйозних офісних приміщень. У той же час, розмір виробу досить компактний (122 х 39 х 43 мм), тому він не займе багато місця на офісному столі.

Степлер NUSIGN Black NSYP081 крупним планом

Міцна конструкція

ABS пластик + нержавіюча сталь

Зручний зшивач, є результатом високоточного процесу лиття під високим тиском. Він має надзвичайно міцний корпус виготовлений з ABS пластику з елегантним чорним забарвленням і гладкою та приємною на дотик поверхнею.

Степлер NUSIGN Black NSYP081 різні елементи

Внутрішній сердечник степлера NUSIGN, виготовлений з нержавіючої сталі, що робить виріб стійким до корозії та істотно продовжить термін служби цього канцелярського виробу.

Степлер NUSIGN Black NSYP081 кращий дизайн

Зручний процес зшивання

Антиковзаючий дизайн

На відміну від більшості стандартних степлерів, які змушують вас утримувати пристрій докладаючи чимало зусиль, щоб міцно скріпити аркуші паперу, вам досить розмістити степлер NUSIGN на рівній поверхні та притиснути край зшивача до поверхні паперу. В процесі скріплення аркушів паперу степлер не прилипає і не ковзає по поверхні столу, оскільки він обладнаний спеціальним силіконовим «майданчиком».

Степлер NUSIGN Black NSYP081 відкритий

У нижній частині степлера NUSIGN знаходиться спеціальний відсік для розміщення скоб.

Степлер NUSIGN Black NSYP081 бічна сторона

Зшиває до 20 аркушів паперу за один раз

Примітно те, що степлер NUSIGN здатний одночасно скріпити близько 20 аркушів паперу. Завдяки ретельно продуманій потужній системі зшивання, за допомогою гнучких пружинних штифтів всередині виробу, ви можете акуратно і швидко зшивати аркуші паперу між собою.

Степлер NUSIGN Black NSYP081 на столі

Тип: Степлер
Бренд: NUSIGN
Матеріал: АБС-пластик, нержавіюча сталь
Розмір: 122 х 39 х 43 мм
Додатково: Здатний одночасно скріпити близько 20 аркушів паперу