Стерилізатор Xiaomi Kola Mama Baby Bottle Electric Steam Pink KES01

Обробка паром при температурі до 100 градусів Цельсія

Завдяки якісному поліпропілену (РР) з якого виготовлений корпус гаджета, і надійним комплектуючих, пристрій може проводити обробку дитячих пляшечок і сосок паром при температурі до 100 градусів Цельсія. Стандартний цикл очищення триває близько 10 хвилин, при цьому знищується 99.9% мікробів. Ваша дитина в безпеці!

Зручний, практичний, ефективний

В основу стерилізатора вбудований НЕРА-фільтр, який дозволяє фільтрувати навіть найдрібніші тверді частинки. Це гарантує, що повітря, яке застосовується для дезінфекції або сушіння дитячих пляшечок і сосок, буде позбавлено шкідливих домішок і бруду. Для очищення необхідно всього 120 мл води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стерилізатор дитячих пляшечок Kola Mama

Як ми прекрасно знаємо, немовлята найбільш уразливі для різних мікробів або вірусів. Вони завжди намагаються щось спробувати «на зуб» (навіть коли зубів ще у них немає), і тягнуть до рота різні речі, що змушує батьків ретельно стежити за малюком і піклуватися про нього.

Одним з помічників в цій нелегкій, але надзвичайно важливій справі є стерилізатор Kola Mama. Пристрій призначений для дезінфекції та сушки дитячих пляшечок і сосок.

Kola Mama стерилізатор

Ці предмети є надзвичайно важливими для немовляти, а значить потрібно забезпечити їх граничну чистоту! Однак звичайне миття під водою з крана не забезпечить чистоту і захист від мікробів. Тут потрібний більш ретельний вплив! Зазвичай, дитячі пляшечки занурювали в окріп для знищення шкідливих бактерій.

Але в 21 столітті з цим процесом слід покінчити, а точніше, його слід замінити на стерилізацію парою за допомогою спеціально розроблених пристроїв. Таких, наприклад, як стерилізатор Kola Mama.

Kola Mama компактний та зручний

Цей гаджет місткий і зручний: в ньому передбачені «гнізда» для дитячих пляшечок і поверхні для сосок. Конструктори подбали про те, щоб їх пристроєм можна було користуватися не тільки зручно, але ще і безпечно.

Kola Mama циркуляція

Перед запуском стерилізатора необхідно залити в спеціальний резервуар 120 мл води. Саме така кількість потрібна для ефективного генерування пари.

Kola Mama вода

У гаджета є кілька режимів інтенсивності роботи, починаючи від сушки при температурі близько 55 градусів Цельсія і закінчуючи потужною дезінфекцією при температурі близько 100 градусів. 

Kola Mama пульт керування

Перемикати режими і управляти пристроєм можна за допомогою спеціального, вмонтованого в корпус, пульта управління.

Kola Mama зручний

За замовчуванням час сушіння становить 40 хвилин, а час дезінфекції всього 10. Завдяки високій температурі пари і його правильної циркуляції всередині гаджета, вдалося домогтися знищення 99.9% мікробів в ході стерилізації.

Kola Mama зручний

Kola Mama ергономічний

Крім того, конструктори стерилізатора подбали про таку важливу «дрібницю», як очищення повітря, яке використовується при роботі Kola Mama. Щоб позбавити його від шкідливих домішок і твердих частинок, в пристрій вбудовано НЕРА-фільтр. Непогано, чи не так! 

Kola Mama HEPA фільтр

У плані ергономіки і зручності використання тут теж повний порядок. Пристрій складається з двох частин – нижньої частини, з усією електронікою і «посадочними» місцями для пляшечок і сосок, і верхньої частини, яка є прозорим ковпаком, що герметично закривається.

Kola Mama безпечний

Вага гаджета складає всього 1.35 кг.

Kola Mama комплектація

Хочете позбутися від мікробів на поверхні сосок і пляшечок вашого малюка? З паровим стерилізатором Kola Mama це буде надзвичайно легко!

Температура стерилізації: 100 градусів Цельсія
Бренд: Kola Mama
Температура сушки: 55 градусів Цельсія
Об'єм: 8.5 літрів
Необхідна кількість води для використання: 120 мл
Матеріал корпуса:  Поліпропілен РР
Вага: 1.35 кг
Додатково: НЕРА-фільтр