Стиральная машина Xiaomi Viomi 10kg (WD10FB-G2A) Black

  • Чорний
  • 12 місяців

Економія миючого засобу

Пральна машина Viomi WD10FB-G2A дозволить заощадити пральний порошок, який можете використовуватися для декількох прань.

Залежно від різних режимів прання і ваги одягу пральна машина Viomi може автоматично підбирати об'єм води та миючого засобу без ручного вприскування; оснащена інтелектуальним нагадуванням про залишок. При цьому помаранчеве підсвічування на сенсорній панелі буде нагадувати про недостатню кількість рідкого миючого засобу/кондиціонера.

Потужний двигун. Режим швидкого прання.

У Viomi WD10FB-G2A використовується високопродуктивний двигун з регульованою частотою, стабільно підтримує високу швидкість 1400 об/хв.

У пральній машині встановлено режим швидкого прання всього за 45 хвилин, що дуже зручно, якщо у вас обмежений час і ви поспішаєте на важливу ділову зустріч.

Місткість пральної машини Viomi WD10FB-G2A становить 10 кг, а ємність сушки – 6 кг, що дуже зручно для великої родини.

Здорове стерилізаційне прання видаляє бактерії

Простирадла, нижня білизна і шкарпетки можуть містити безліч бактерій, а їх важко видалити звичайною пранням. Стерилізаційне прання в поєднанні з попереднім пранням при середній температурі та основним пранням при високій температурі може ефективно видалити золотистий стафілокок і кишкову паличку на 99.99% і при цьому очистити білизну від забруднень.

Режим прання дитячого одягу. Інтелектуальна сушка.

Після ігор на вулиці та вдома діти часто бруднять одяг і в багатьох випадках ці стійкі плями важко очистити.

Для бавовняного одягу встановіть високу температуру прання 90 °C, щоб видалити плями з одягу і виконати глибоке очищення, після чого включіть режим сушки.

Оснащена інтелектуальною системою сушки з постійною температурою, Viomi WD10FB-G2A допоможе уникнути деформації, усадки і складання одягу, викликаних перегрівом, і повернути одяг у пухнасте та м'який стан.

Прання з циркулюючим гарячим повітрям

Для пухових, вовняних, шовкових та інших важко стираних предметів гардероба, а також одягу який зберігає специфічний запах, можна використовувати режим конвекції циркулюючого гарячого повітря. Приберіть фактор неприємного запаху, зменшіть частоту прання, і одяг буде м'якою та чистою.

Управління зі смартфона

Всього пральна та сушильна машина Viomi WD10FB-G2A має 21 режим прання і сушіння. Ексклюзивний план прання та догляду налаштовується мобільним додатком для задоволення різних потреб професійного прання і сушіння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пральна машина
Бренд: VioMi
Модель: WD10FB-G2A
Номінальна місткість: 10 кг
Номінальна ємність сушки: 6 кг
Номінальна напруга: 220 В ~ 50 Гц
Номінальний об'єм барабана: 64 л
Номінальна потужність прання: 200 Вт
Номінальна потужність віджиму: 400 Вт
Номінальна потужність нагріву: 1800 Вт
Номінальна потужність сушки: 1500 Вт
Максимальна потужність: 2000 Вт
Вода: 80 л / робочий цикл
Рівень енергоефективності: 1
Споживана потужність: 0.9
Коефіцієнт прання: 1.03
Звук прання: 62 дБ (A)
Звук віджиму: 72 дБ (A)
Тиск води: 0.03-1 Мпа
Габарити: 600 x 635 x 850 мм
Вага: 74 кг