Стопор для вина Xiaomi Circle Joy Mini Stopper CJ-JS01 Silver

  • Срібло

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Акційна ціна

Стопор для вина Circle Joy Mini Stopper являє собою просунуту пробку для пляшок з вином, яка дозволяє надійно закрити вже відкриту пляшку, запобігаючи випаровування і окислення вина, а також випадкове розливання вмісту пляшки.

Крім того, стопор дозволяє виставити дату, коли пляшка була відкоркована для того, щоб застосувати його до закінчення терміну придатності.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стопор для вина Circle Joy Mini Stopper CJ-JS01 Silver

Стопор для вина Circle Joy Mini Stopper являє собою просунуту пробку для пляшок з вином, яка дозволяє надійно закрити вже відкриту пляшку, запобігаючи випаровування і окислення вина, а також випадкове розливання вмісту пляшки. Крім того, стопор дозволяє виставити дату, коли пляшка була відкоркована для того, щоб застосувати його до закінчення терміну придатності.

circle-joy-mini-stopper

Ідеальне і тривале зберігання

Можна відкрити пляшку заради одного келиха

Вакуумний стопор для вина дозволяє надійно закрити пляшку, видаливши з неї повітря. Це дозволяє, по-перше, зберігати пляшку як в горизонтальному, так і вертикальному положеннях, оскільки стопор дозволяє уникнути протікання вина. По-друге, видалення повітря з пляшки "консервує" вино, адже при відкриванні воно окислюється киснем з повітря, а також втрачає високолетючі компоненти, які надають йому особливого смаку.

circle-joy-mini-stopper

Міцна конструкція

Надійний і продуманий механізм 

Стопор виготовлений з міцного пластику та нержавіючої сталі марки 304. Надійний механізм працює за принципом вакуумної помпи. Крім цього, у стопора є дуже важлива додаткова функція - він забезпечений механізмом, що відображає, коли була відкрита пляшка. Це дозволяє вжити вино до закінчення терміну його придатності.

circle-joy-mini-stopper

Простота використання

Достатньо декількох вертикальних рухів

Для того, щоб закупорити пляшку, потрібно щільно надіти стопор на горлечко пляшки і декілька разів натиснути на нього зверху-вниз. Коли стопор надійно зафіксується, потрібно виставити сьогоднішню дату простим обертанням стопора вправо або вліво.

circle-joy-mini-stoppercircle-joy-mini-stopper

Назва: Стопор для вина Circle Joy Mini Stopper CJ-JS01
Бренд: Circle Joy
Матеріал: Нержавіюча сталь 304, міцний "харчовий" пластик
Розміри: 42х60 мм