Студійний конденсаторний мікрофон Maono AU-PM360TR (Чорний)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Maono AU-PM360TR - мікрофон, який дивує своєю якістю

AU-PM360TR - це мікрофон для подкастів, онлайн-ігор, записи музики будинку і в студії. Завдяки універсальному штекера 3,5 мм його можна підключити практично до будь-якого пристрою, обладнаного мікрофонним входом.

 

Легко використовувати: просто підключіть його до гнізда для мікрофона

Пристрій працює за принципом Plug & Play, а це значить, що вам просто потрібно підключити мікрофон до джерела і користуватися його можливостями без необхідності установки додаткового програмного забезпечення. Підходить для всіх типів ПК із стереофонічним аудіороз'ємом 3,5 мм. Кардіоїдний конденсаторний мікрофон для комп'ютера детально записує ваш голос і забезпечує рівний і чистий звук без шуму.

Ваш ідеальний мікрофон для подкастів, вебінарів, стрімів

Для роботи мікрофона не потрібно фантомне живлення 48V або інтерфейсний аудіосигнал, але він покаже свої повні можливості при підключенні до цих пристроїв. Записаний голос стане ще чіткіше і голосніше. Мікрофон AU-PM360TR можна використовувати в радіостудії, на уроках вокалу, подкастах, онлайн-іграх, дзвінках через Skype, конференціях і на Youtube. Він відмінно працює як мікрофон для навчання та дистанційної роботи. Кардіоїдна характеристика гарантує найкращу якість звуку навіть в невідповідних для цього приміщеннях.


 

Штатив для максимальної зручності записи

Maono AU-PM360TR - це мікрофон високої якості, відмінних технічних характеристик і багатого набору аксесуарів. Це безперечно кращу пропозицію в своїй ніші. Завдяки невеликій штатива, що входить в комплект, ви можете встановити прямий кут до 180 градусів відповідно до потреб вашого робочого місця.

 

Комплектація

  • Конденсаторний мікрофон
  • Підставка на стіл
  • Вітрозахист
  • Кабель XLR - 3.5 мм mini-jack
  • Документація.

Цвет Черный
Бренд: Maono
Тип подключения Проводной
Вид Инсталляционные
Тип Конденсаторные
Назначение Вокальные, Студийные, Для радиосистем, Для смартфонов и планшетов
Направленность Кардиоидные
Вес 343 г
Длина шнура 250 см
Чувствительность -38dB+/-3dB(0dB=1V/Pa at 1kHz)
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати