Сумка Xiaomi 1MORE

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Компанія-партнер Xiaomi випустила зручну сумку з тканини з довгими ручками (36.5 см), просторим зовнішнім відділенням, який здатний вмістити ноутбук 11.6 ''. Матеріал сумки м'який, водовідштовхуючий, а маленькі приємні деталі і практичний дизайн роблять сумку 1MORE незамінною у повсякденному житті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сумка 1MORE

Компанія-партнер Xiaomi випустила зручну сумку з тканини з довгими ручками (36.5 см), просторим зовнішнім відділенням, який здатний вмістити ноутбук 11.6 ''. Матеріал сумки м'який, водовідштовхуючий, а маленькі приємні деталі і практичний дизайн роблять сумку 1MORE незамінною у повсякденному житті.

Варто зауважити, що сумку можна прати, не хвилюючись про 3М друк - зображення не втратить колір і не «злізе». Завдяки металевим кільцям у Вас є можливість додатково прикрасити сумку брелоками або ж просто повісити ключі, щоб вони знаходилися під рукою.

Розміри сумки достатні для того, щоб вмістити все необхідне, наприклад, для роботи: ноутбук, документи A4, косметичку і т.д. Сумка 1MORE закривається на кнопку, що робить внутрішній простір сумки більш приватним.

Сумка 1MORE

Сумка 1MORE зручна у користуванні

Сумка 1MORE з продуктами 1MORE

Сумка 1MORE особливості

Сумка 1MORE дно

Сумка 1MORE розміри

Розміри: 38 х 38 х 7 см
Бренд: 1MORE
Довжина ручок: 36.5 см
Колір: Чорний
Матеріал: Холщова тканина