Сумка для інструментів Workpro WP281001, на блискавці (Чорний)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сумка для інструменту WORKPRO WP281001 на блискавці виготовлена із міцного на розрив поліестеру 500D із продуманою нижньою частиною для захисту інструментів. Модель використовується для зберігання та транспортування різного будівельного та робочого інструменту.

Конструкція з якісною блискавкою та широке відкриття полегшують пошук необхідного інструменту та прискорюють доступ до всього вмісту сумки. Верхній отвір має довжину 33 см та ширину 21,6 см, що дуже зручно, якщо потрібно швидко покласти або дістати інструмент. WORKPRO WP281001 має кілька відділень, в яких можна зберігати різні речі. Три додаткові кишені-сітки на зовнішній стороні сумки підходять для універсального використання. Усередині сумки один великий відділ без кишень. Ви можете не тільки зберігати свої інструменти. Сумку WORKPRO можна використовувати і у повсякденному житті, наприклад для поїздок або спортивних тренувань.

Міцні прошиті ручки додають зручності при носінні та знижують дискомфорт при перенесенні важкого обладнання. Універсальний розмір сумки для інструменту відмінно підходить для зберігання електрики, сантехніки, столярних виробів, автомобільних дрібниць, домашніх виробів та багато іншого.

Колір Чорний
Бренд: Workpro
Тип Сумки
Матеріал Текстиль
вага, кг 0,70
Розміри 320x210x230 мм
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати