Сумка Karbon fiber business bag 3k twill

Доставка

Звичайна ціна

Класична бізнес-сумка являє собою універсальну модель для зберігання цінних паперів, ноутбука і просто стильний аксесуар для серйозної людини. Сумка має як риси сумки-конверта, так і портфеля. Виконана з міцного карбону, фурнітури YKK і практичної синтетичної шкіри.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Karbonn fiber business bag 3k twill

Класична бізнес-сумка являє собою універсальну модель для зберігання цінних паперів, ноутбука і просто стильний аксесуар для серйозної людини. Сумка має як риси сумки-конверта, так і портфеля. Виконана з міцного карбону, фурнітури YKK і практичної синтетичної шкіри.

Karbonn fiber business bag 3k twill З Karbonn fiber business bag 3k twill можна бути твердо впевненими у збереженні своїх речей. Вона застібається на металеву блискавку, а всередині розділена на два відділення, одне з яких фіксується ременем на липучці. Це зроблено для того щоб убезпечити від випадкового випадання ноутбука або документів, вкладених у це відділення.

Karbonn fiber business bag 3k twill Основне відділення порадує власника двома відкритими боковими кишенями і бічним відділенням на блискавці. Зовні сумки також знаходиться кишеня на блискавці.

Karbonn fiber business bag 3k twill

Для перенесення сумки передбачені зручні міцні ручки з тисненням.

Karbonn fiber business bag 3k twill

Тип: Сумка для ручного перенесення
Бренд: KARBONN
Матеріал: Карбон, шкіра, поліестер
Форма: Трапеція
Розмір: 37x40x30x6 см