Сумка Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Light Business Travel Bag 90172BGDFUNDG18

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Містка дорожня сумка для ділових поїздок

RunMi 90 Light Business - стильна дорожня сумка, яка ідеально підійде для перевезення куртки або костюма. Розмір сумки 545 х 230 х 280 мм. Ручки, дно і ще кілька зовнішніх елементів сумки виготовлені з якісної коров'ячої шкіри, яка відрізняється незвичайною м'якістю. Крім того, даний матеріал виглядає дуже "благородно", має гарну міцність та приємну природню фактуру.

Збереже ваші речі чистими і випрасуваними

Також, в сумці застосовується натуральна поліефірна тканина, яка відрізняється міцністю і стійкістю до стирання. Усередині сумки розташовується спеціальний захисний чохол з вішалкою для одягу, в якій можна розташувати вигладжений одяг, який ви підготували для ділової зустрічі. Сумка-трансформер легко відкривається з усіх боків, завдяки чому ви зможете дістати ваш одяг в чистому, охайному та вигладженому вигляді.

Захисні шипи з метала

Дно сумки оснащено спеціальними металевими "шипами", які зберігають виріб від стирання при зіткненні з різними поверхнями. RunMi 90 Light Business - красивий, стильний та зручний аксесуар, який стане вашим надійним супутником у відрядженнях і ділових поїздках.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сумка
Бренд: Runmi
Матеріал: Коров'яча шкіра + поліестер
Розмір: 545 х 230 х 280 мм
Колір: Сірий