Сушарка для взуття з таймером Xiaomi Qualitell Shoes Dryer (ZSC211901) White

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сушарка для взуття Xiaomi Qualitell (ZSC211901) - невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки. У мокру та дощову погоду дуже легко промочити ноги, а це створює не лише неприємні відчуття, а й загрожує здоров'ю.

Технологія
У сушарку вбудований нагрівальний елемент PTC. Простота дизайну та низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів – їхня пожежо- та вибухобезпека. Поверхня підтримує постійну температуру 60°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, які викликають неприємний запах.

Таймер
Ця модель оснащена таймером із трьома відрізками часу – 3, 6 та 9 годин. Залежно від типу взуття, ви можете встановити час, і сушарка сама відключиться після завершення цього періоду.

Рівномірне та швидке висушування
Два нагрівальні елементи розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, прискорюючи випаровування води та змушуючи вологе взуття швидко ставати сухим.

Циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон"
Поверхня виробу має 1658 отворів. Сушіння рівномірно просушує підошву і верхню частину взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі.

Матеріали
Сушка виготовлена з вогнетривких та вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу.

Зручний розмір, невелика вага та стабільна робота зроблять сушарку Qualitell незамінним помічником будинку, в офісі та подорожі. Ваше взуття завжди буде сухим.

Функції Антибактеріальна обробка, З таймером
Бренд: QualiteLL
Тип Електросушарки для взуття
додаткові характеристики Поширення тепла на 360°, Сушіння взуття при постійній температурі, Безпечний нагрівальний елемент PTC
Розміри 171 x 49 x 29 мм
Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Вага Вага: 0.28 кг
Джерело живлення Від мережі
Потужність 12 Вт
Колір Білий
Температура нагрівання 60 °С
Розміщення приладу Всередині взуття
Виробник Qualitell
Матеріал Пластик
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Нагрівальний елемент PTC
Артикул ZSC211901