Сушарка для взуття з таймером Xiaomi Sothing Stretchable Shoe Dryer (DSHJ-S-2111) Purple

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сушарка для взуття Xiaomi Sothing Loop Stretchable (DSHJ-S-2111) - невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки. У мокру та дощову погоду дуже легко промочити ноги, а це створює не лише неприємні відчуття, а й загрожує здоров'ю.

Технологія
У сушарку вбудований нагрівальний елемент PTC. Простота дизайну та низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів – їхня пожежо- та вибухобезпека. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150°C, а поверхня підтримує постійну температуру 55-60°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, які викликають неприємний запах.

Таймер
Ця модель оснащена таймером із трьома відрізками часу – 3, 6 та 9 годин. Залежно від типу взуття, ви можете встановити час, і сушарка сама відключиться після завершення цього періоду.

Рівномірне та швидке висушування
Два нагрівальні елементи розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, прискорюючи випаровування води та змушуючи вологе взуття швидко ставати сухим.

Продумана конструкція
Шнур живлення підходить до сушарки під кутом 90°, що дозволяє уникнути переломів у місці з'єднання та підвищує зручність установки сушарки.

Циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон"
Поверхня виробу забезпечена 1926 отворами. Сушіння рівномірно просушує підошву і верхню частину взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі.

Для взуття різних розмірів
Конструкція, що подовжується, зберігає ефективність сушіння на високому рівні незалежно від розміру взуття.

Матеріали
Сушка виготовлена з вогнетривких та вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу.
Зручний розмір, невелика вага та стабільна робота зроблять сушарку Sothing Loop Stretchable незамінним помічником будинку, в офісі та подорожі. Ваше взуття завжди буде сухим.

Функції Антибактеріальна обробка, З таймером
Бренд: Stretchable
Тип Електросушарки для взуття
додаткові характеристики Поширення тепла на 360°, Сушіння взуття при постійній температурі, Безпечний нагрівальний елемент PTC
Розміри 174 х 68 х 36 мм; 209 х 68 х 36 мм (у розкладеному вигляді)
Вага Вага: 0.32 кг
Джерело живлення Від мережі
Потужність 20 Вт
Колір Фіолетовий
Температура нагрівання 55 - 60 °С
Розміщення приладу Всередині взуття
Виробник Sothing
Матеріал Пластик
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Нагрівальний елемент PTC
Артикул DSHJ-S-2111