Сувенір Xiaomi Mi Commemorative cube limited edition

Доставка

Звичайна ціна

Екстравагантний сувенір

Святкування другої річниці краудфандінгової платформи Xiaomi увінчалося випуском розкішного аксесуара Mi Commemorative cube. В елегантній подарунковій упаковці компактно розміщені фірмові приналежності, а саме - стильний блокнот і вражаючий алюмінієвий куб на якому нанесений унікальний номер комплекту поставки. Mi Commemorative cube - оригінальні аксесуари, створені для любителів екстравагантних подарунків.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильна записна книжка

Фірмова записна книжка оснащена дуже приємною на дотик обкладинкою з PU-шкіри. Даний матеріал відрізняється чудовими якісними характеристиками: хорошим повітрообміном, відсутністю запаху, еластичністю та стійкістю до механічних впливів.

Сувенір Mi Commemorative cube limited edition крупним планом

Фіксації важливих заміток

Внутрішнє наповнення записної книжки прикрашає високоякісна та приємний для очей папір, по якому ручка буде немов ковзати, під час фіксації важливої інформації. Блокнот розміром 135 x 210 мм вмістив в себе 160 сторінок, частина з яких мають стандартну розмітку у вигляді щільних ліній, інші - без нанесеної розмітки. Еластична закладка чорного кольору допоможе відкрити/закрити записну книжку на потрібній сторінці.

Сувенір Mi Commemorative cube limited edition записна книжка

Сувенір Mi Commemorative cube limited edition записна книжка в різних ракурсах

Екстравагантний аксесуар

Металевий куб

Елегантний куб розміром 40 х 40 х 40 мм виконаний з алюмінію, з яскравими ідеально відполірованими гранями - вельми екстравагантний подарунок. На поверхні куба, в процесі лазерного гравірування, нанесені цифри, які відповідають номеру поставки комплекту (від 00001 до 10000). Зазначений номер не повторюється, що надає даному аксесуару статус ексклюзивності. Металевий куб - не просто аксесуар, а скоріше - витвір мистецтва, яке здивує своєю оригінальністю.

Сувенір Mi Commemorative cube limited edition куб крупним планом

Оригінальний презент для будь-якого свята

Тепер вам не потрібно витрачати багато часу і сил, щоб підібрати оригінальний подарунок до дня народження або Нового року. Mi Commemorative cube - приємний сюрприз, який завдяки своїй універсальності буде вельми до речі для різних урочистих подій і подарує масу позитивних емоцій та здивування від нестандартного презенту отриманого в самий незвичайний день.

Сувенір Mi Commemorative cube limited edition в вугіллі

Сувенір Mi Commemorative cube limited edition на поверхні

Найменування: Сувенір Mi Commemorative cube limited edition
Бренд: Mi
Матеріал обкладинки записної книжки: PU-шкіра
Розмір записної книжки: 135 x 210 мм
Кількість сторінок: 160
Матеріал куба: Алюміній
Розмір куба: 40 х 40 х 40 мм
Колір упаковки: Чорний