Світлодіодна стрічка та керуючий блок Xiaomi Yeelight LED Lightstrip Plus 1S RGB Wi-Fi 2м (up to 10m) (YLDD05YL)

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Вдосконалюйте атмосферу

Ви можете використати Yeelight LED Lightstrip Plus 1S YLDD05YL, щоб додати елегантні акценти до будинку. Створіть ще більше атмосфери у вітальні, їдальні, кухні або на терасі!

Світлодіодну стрічку можна використовувати для затишної прикраси квартири, під час вечірок або інших особливих випадків. Ця стрічка має світловий потік яскравістю 200 люмен.

Яскравість та колірна температура дуже легко налаштовуються. Завдяки вибору 16 мільйонів різних кольорів ви завжди знайдете атмосферу, яка ідеально підходить для кімнати або моменту.

Можна навіть інтегрувати Yeelight LED YLDD05YL з великими ігровими екосистемами, включаючи Razer Chroma та Overwolf. Це забезпечує адаптивні світлові ефекти для максимального занурення в ігровий процес.

Дуже проста у використанні

Завдяки гнучкому матеріалу світлодіодну стрічку легко розмістити у будь-якому місці будинку. Вона має довжину 2 метри, але її можна відрізати до потрібної довжини та приклеїти у потрібне місце, наприклад, на шафу, письмовий стіл або на сходи. Крім того, її довжину можна збільшити до 10 м за допомогою комплектів розширення.

Пристрій легко вмикається та вимикається за допомогою кнопки. Функції увімкнення/вимкнення та налаштування колірної температури також доступні в додатках Mi Home або Yeelight.

Ви навіть можете синхронізувати світлодіодну стрічку із музикою на вашому смартфоні! Інші можливості – керувати різними світлодіодними стрічками як однією групою та складати графіки включення та вимикання.

У вашому розпорядженні також стандартні режими, такі як режим сходу сонця, кіно та нічний режим.

Крім того, стрічка Yeelight LED YLDD05YL сумісна з платформами Google Assistant, Apple HomeKit, Samsung Smart Things, Amazon Alexa і т.д. Створіть у кожній кімнаті та для кожного випадку свою ідеальну атмосферу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рюкзак
Бренд: Yeelight
Модель: YLDD05YL
Номінальна потужність: 7.5 Вт (2 м)
Світловий потік: 200 лм
Підключення: Wi-Fi (802.11 b/g/n 2.4 ГГц)
Напруга: 100-240 ~ 50 / 60 Гц 0.17 А (2 м)
Програмне забезпечення: Android 4.4, iOS 8.0 і вище
Діапазон частот: 2400 - 2483.5 МГц
Довжина стрічки: 2 м
Термін служби: ~ 25 000 год
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати