LED ліхтар (поворотник) для скутерів LEADBIKE A112 з пультом Д/У

Світлодіодний велосипедний ліхтар з ПДУ

Світлодіодний велосипедний ліхтар оснащений таблом з 64 діодів і покажчиками повороту, кріпиться він безпосередньо на підсідельний штир. Діоди забезпечують хороше освітлення не тільки в денний, але і в нічний час.

Також, індикатор проектує на дорогу лазерні доріжки (два режими - миготіння і постійний). Пристрій включається за допомогою кнопки розташованої в нижній частині виробу.

Відгуки користувачів
Алексей, 07.12.2018
Товар пришел, все работает , брал на велосипед, на практике еще не был , не сезон , качество пластмассы среднее.но задумка интересная и полезная .
Всі відгуки

Бездротовий велосипедний діодний ліхтар/покажчик поворотів з пультом управління, який встановлюється на кермо.

Світлодіодний велосипедний ліхтар A112 з пультом Д / У Black крупним планом

Світлодіодний велосипедний ліхтар оснащений таблом з 64 діодів і покажчиками повороту, кріпиться він безпосередньо на підсідельний штир. Діоди забезпечують хороше освітлення не тільки в денний, але і в нічний час. Також, індикатор проектує лазерні доріжки на дорогу (два режими - миготіння та постійний). Пристрій включається за допомогою кнопки розташованої в нижній частині виробу.

Світлодіодний велосипедний ліхтар A112 з пультом Д / У Black роз'єм зарядки

Велосипедний ліхтар виготовлений з якісного ABS-пластика, має компактні габарити - 78х57х24 мм, а також невелику вагу - 125 грам (з урахуванням кріплення). Пристрій оснащений вбудованим акумулятором ємністю 650 мАг.

Світлодіодний велосипедний ліхтар A112 з пультом Д / У Black світлодіоди

Світлодіодний велосипедний ліхтар A112 поставляється з пультом управління, який працює від однієї батарейки CR2032. Він виготовлений з поєднання ABS-пластика та силікону. На пульті розташовані 2 кнопки, одна з яких відповідає за лазер, а інша за табло.

Світлодіодний велосипедний ліхтар A112 з пультом Д / У Black в різних ракурсах

З правого боку пульта розташований спеціальний поворотний важіль: натискання від себе - поворот наліво, на себе - направо. Коли важіль перебуває в нейтральному положенні та було включено табло - воно поперемінно відображає п'ять динамічних послідовностей: миготливий ромб, квадрат, що сходиться і розходиться, стрілка вперед, пропелер, який обертається.

Світлодіодний велосипедний ліхтар A112 з пультом Д / У Black на велосипеді

Для більш комфортного розпізнавання, активний режим підсвічується червоним індикатором. Як ліхтарик, так і пульт встановлюються на стаціонарні кріплення всього за пару хвилин.

Тип: Світлодіодний велосипедний ліхтар (поворотник)
Бренд: Mi
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 8 х 5,5 х 2 см (ліхтарик), 5,2 х 4 см (ПДУ)
Вага з кріпленням: 125 г (ліхтарик), 30 г (ПДУ)
Живлення: Ліхтар: акумулятор (3.7 В 650 мАг), ПДУ: батарейка CR2032
Кількість світлодіодів: 64
Час роботи: До 10 годин
Додатково: Захист від короткочасного впливу вологи
Комплектація: Світлодіодний велосипедний ліхтар, пульт управління, два кріплення, гумові прокладки.

Завантаження…

Відгуки користувачів
Алексей, 07.12.2018
Товар пришел, все работает , брал на велосипед, на практике еще не был , не сезон , качество пластмассы среднее.но задумка интересная и полезная .
Додати коментар