Тапочки кімнатні шкіряні Xiaomi One cloud Red 39-40 size

Доставка

Звичайна ціна

Витончені та стильні

Ці кімнатні тапочки розроблені в кращих традиціях домашнього взуття. Закриті, зручні, створені з комбінованих матеріалів. Вони відмінно допоможуть вашим ногам розслабитися після важкого робочого дня.

PU-шкіра та EVA-підошва з тканинною накладкою

Ці тапочки не тільки зручні, але ще й м'які та практичні. Все тому, що вони оббиті відомою своєю практичністю PU-шкірою, і забезпечені підошвою з амортизуючою внутрішньою частиною. До речі, щоб уникнути ковзання, зовнішня частина підошви створена із застосуванням відомого матеріалу EVA і забезпечена повстяною накладкою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тапочки кімнатні шкіряні One cloud

One cloud тапочки кімнатні

Фахівці з комфортного та практичного домашнього взуття, компанія One cloud, подарувала нам з вами ще одні чудові тапочки. Цього разу це класична домашня закрита модель, оббита PU-шкірою.

One cloud тапочки елегантні

Для того щоб власник не підсковзнувся, взуття забезпечене EVA-підошвою зі спеціальною повстяною накладкою в районі носка. Це ж поєднання робить тапочки One cloud ще й «тихими» під час носіння.

One cloud капці

Досить м'які, з амортизуючою підошвою, ці чудові тапочки подарують вам справжній домашній затишок і комфорт. Знаючи відмінні практичні властивості PU-шкіри, можна сказати, що оббивка тапочок не буде стиратися досить довгий час.

One cloud якісні

Тапочки зроблені дуже якісно, прекрасно прошиті та готові служити вам вірою та правдою. Втім, як і прийнято в лінійках домашнього взуття One cloud!

One cloud зручні

Таблиця відповідності розмірів

Маркування M L LL
Міліметри (мм) 230 235 245
Розмір 36 37 38-39

One cloud кімнатні капці PU шкіра

Модель: Закриті
Бренд: One cloud
Матеріал: Повсть, PU-шкіра, EVA-підошва
Розмір: 39-40