Телескоп Xiaomi BEEBEST XA90 White

Коли дитячі мрії здійснюються

Багато з нас з самого дитинства мріяли подивитися на "безкрає небо усипане зірками і планетами". Компанія BEEBEST вирішила здійснити наші дитячі мрії, випустивши телескоп з 90 мм об'єктивом, який дозволить заглянути в самі "глибини" космосу.

Унікальна конструкція та чітке зображення

Особлива конструкція телескопа BEEBEST дозволяє проникати всередину пристрою більшій кількості світла, що істотно покращує якість картинки. Пристрій передбачає наявність окуляра Prosperity (PL) з 600-мм фокусною відстанню, що забезпечує більш ефективне збільшення картинки. Завдяки цьому, користувач телескопа BEEBEST зможе спостерігати не тільки за планетами Сонячної Системи, а навіть за зірками з різних сузір'їв.

Знаходити потрібні космічні об'єкти з телескопом BEEBEST дуже просто, адже він оснащений пошуковим, екваторіальним та іншими професійними пошуковими інструментами.

Фотографуйте зі смартфона і діліться контентом з друзями

Однією з "фішок" телескопа, є наявність спеціальної підставки для смартфона, що дозволить відобразити незабутній вид зоряного неба та поділитися результатами зйомки зі своїми друзями.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Великий об'єктив з FMC

Хороша якість картинки

Величезний Всесвіт містить безліч планет і сузір'їв. Хочете побачити вулканічні кратери на Місяці? Або поспостерігати за найбільшою планетою Сонячної системи Юпітером? З телескопом BEEBEST - це стало можливим.

Телескоп BEEBEST крупним планом

У телескопі BEEBEST виробник використовує об'єктив діаметром до 90 мм. Завдяки такому великому діаметру об'єктив забезпечить охоплення більшої кількості світла, що поліпшить якість та чіткість картинки. Крім того, об'єктив має багатошарову структуру FMC (Full Multi Coated - просвітлення всіх оптичних поверхонь багатошаровим покриттям), яка допомагає зменшити відбиття та поліпшити поле передачі світла.

Телескоп BEEBEST дівчина дивиться в об'єктив

2 окуляра PL6 і PL20 в комплекті

Виробник BEEBEST фокусується на якості та надійності своїх товарів. Саме тому телескоп має міцний ударостійкий корпус. Телескоп BEEBEST поставляється в стандартній комплектації з окулярами PL6 (100 кратне збільшення) і PL20 (30 кратне збільшення). Кожен з об'єктивів має покриття FMC, що істотно зменшує втрати світла і робить картинку більш чіткою.

Телескоп BEEBEST багаторазове збільшення

Перевага 90 мм об'єктива перед 80 мм

Нижче ви можете наочно побачити порівняння зображень з 80 мм і 90 мм об'єктивом.

Телескоп BEEBEST порівняння об'єктивів

Додаткові особливості вироби

Серед інших особливостей телескопа BEEBEST варто відзначити:

  • Широкий кут огляду - 45 градусів.
  • Механізм кругового обертання.
  • Тонку систему наведення.
  • Можливість установки та підключення смартфона.

Телескоп BEEBEST кругове обертання

Підставка для смартфонів шириною до 80 мм

На телескопі передбачена спеціальна підставка для розміщення смартфона шириною не більше 80 мм. Коли смартфон поміщається на окуляр, астрономічні спостереження на будуть записуватися як відео. Завдяки цьому ви можете подивитися "епічний" запис зоряного неба та поділитися ним зі своїми друзями.

Телескоп BEEBEST елементи конструкції

Штатив-тринога для більш зручного перегляду

Телескоп BEEBEST поставляється зі зручним штативом-триногой з алюмінієвого сплаву та надійним захисним чохлом з фірмовою символікою компанії.

Телескоп BEEBEST штатив

Тип: Телескоп
Бренд: BEEBEST
Модель: XA90
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Діаметр об'єктива: 90 мм
Окуляр 1: PL20 (30-кратне збільшення)
Окуляр 2: PL6 (100-кратне збільшення)
Фокусна відстань F: 600 мм
Цільовий об'єктив (шукач): 6x30
Екваторіальна база: EQ1
Покриття об'єктива: Антибликовое FMC покриття
Кут огляду: 45°
Додатково: Тримач для смартфона
Колір: Білий

Завантаження…