Тепловентилятор портативний Xiaomi DOUHE (DH-QN04) 600W

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

DOUHE (DH-QN04) 600W – компактний обігрівач від суббренду Xiaomi, що забезпечує не тільки обігрів, а й охолодження приміщення. Для швидкого перемикання між режимами передбачена лише 1 кнопка. Пристрій оснащений надійним датчиком контролю температури, тому він безпечний в експлуатації.

Міцний та компактний корпус
Девайс виготовляється із зносостійкого та міцного АБС-пластику. Завдяки компактним розмірам його можна використовувати як удома, так і в офісі. Фільтруюча сітка має знімну конструкцію, тому вона легко знімається та чиститься.

2 режими: нагрівання та охолодження
DOUHE (DH-QN04) передбачає 2 режими роботи: нагрівання та охолодження. Вони перемикаються лише однією кнопкою. Швидке нагрівання забезпечується за рахунок керамічного нагрівального елемента. Створіть комфортабельний мікроклімат за лічені хвилини.

Безпека роботи
Якщо обігрівач випадково впаде, він автоматично відключиться, щоб запобігти спалаху. Також є захист від перегріву. Використання Xiaomi DOUHE (DH-QN04) є абсолютно безпечним.

Поворотна конструкція та контроль температури
Завдяки поворотному механізму прилад подає тепло та різні куточки кімнати. За стабільність роботи та підтримання певної температури відповідає спеціальний датчик.

Функції захисту Захист від перекидання, Захист від перегріву
Бренд: Douhe
Площа обслуговування, кв->м 15
Тип теплоносія Електричні
Потужність, Вт 600
Вид нагрівального елемента Керамічний
додаткові характеристики Номінальна напруга: 220V, Номінальна частота струму: 50Hz, Два режими роботи (обігрів, охолодження)
Призначення Побутовий
Управління Електронне
Габарити 153 х 153 х 243 мм
Виробник DOUHE
Монтаж Підлоговий, Настільний
Артикул DH-QN04