Термогігрометр з годинником Xiaomi Smart clock temperature and humidity meter (MHO-C303)

Чутливий датчик для точного вимірювання

Miaomiaoce MHO-C303 використовує цифровий датчик Swiss Sensirion з надзвичайно високою чутливістю для швидкого і точного визначення найдрібніших змін температури та вологості в повітрі.

Підтримка зручного налаштування будильника і таймера

Термогігрометр оснащений висококласним чіпом годинника RTC, здатним точно відображати час після включення і після заміни батареї.

Крім того, користувачі можуть налаштувати до 18 різних сигналів тривоги через додаток на смартфоні.

Щоб включити/вимкнути будильник, вам просто потрібно затиснути сенсорну кнопку будильника у верхній частині годинника і натиснути будь-яку сенсорну кнопку, щоб його вимкнути.

Крім того, пристрій підтримує зручну функцію таймера. За допомогою сенсорної кнопки S/S користувачі можуть активувати функцію таймера або налаштувати метод Pomodoro в додатку, щоб налаштувати власний робочий час і науковий відпочинок, підвищити концентрацію уваги та досягти максимальної ефективності на роботі.

Розумний зв'язок з побутовою технікою

Користувачі можуть підключити цей гігрометр Miaomiaoce MHO-C303 до інших домашніх пристроїв за допомогою бездротової технології Bluetooth і додаток Smart, щоб автоматично підвищувати температуру та вологість в приміщенні до безпечного і здорового рівня.

За допомогою вбудованого термометра ви можете автоматично налаштувати кондиціонер в жарку погоду, включити електричний обігрівач в холодну погоду або включити зволожувач, коли повітря в приміщенні дуже сухе.

Інтелектуальний контроль

Miaomiaoce MHO-C303 може також завантажувати вимірювання температури і вологості в мобільний додаток, а потім автоматично малювати діаграми, щоб користувачі могли спостерігати та порівнювати зміни температури і вологості в різні моменти часу.

Екран з електронними чорнилами

У гігрометрі Miaomiaoce MHO-C303 використовується екран з електронними чорнилами E-ink, він підтримує багатоточкове відображення параметрів часу, температури і вологості з високою роздільною здатністю, для забезпечення гарної видимості.

Крім того, на екрані цього пристрою присутні смайли, які висловлюють емоції, що дозволяє вам чітко бачити зміни погоди.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термогігрометр з годинником
Бренд: Miaomiaoce
Модель: MHO-C303
Матеріали: АБС, ПММА (органічне скло)
Тип батарейки: AAA x 2 (купуються окремо)
Бездротове з'єднання: Bluetooth 4.0
Номінальна напруга: 3 В
Діапазон вимірювання температури: 0 °C ~ 60 °C
Діапазон вимірювання вологості: 0% - 99% відносної вологості
Розмір: 110.7 x 50.7 x 17.2 мм
Вага: 67 г (без батарейок)