Термосклянка Xiaomi Emoi H1032 Green 480 мл

  • Зелений

Доставка

Звичайна ціна

Традиційний стиль життя в сукупності з сучасними технологіями, стали основою для створення якісно нових інноваційних товарів, які засновані на естетиці, стійкості, функціональності та простоті застосування.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Emoi H1032 Green 480 мл

Натхненні життєвим досвідом, грунтуючись на емоційному дизайні, фахівці компанії Emoi - встановлюють певний емоційний зв'язок з індивідуальністю та факторами особистості людини.

Матеріали

Мета, до якої прагне команда компанії Emoi - створення високоякісної продукції. Важливим моментом є розробка і поширення матеріалів по всьому світу та виявлення з них тих, які мають кращий дизайн.

Функції

Естетичний сенс - дуже важливий, але не менш важливі і функціональні особливості товару. Компанія Emoi зосередила свої зусилля на функціональності, а також довговічності вироблених нею продуктів - щоб максимально врахувати смаки та очікування користувачів.

Технології

Для підвищення продуктивності, скорочення виробничих витрат, а також поліпшення користувацького досвіду, компанія Emoi розвиває та вдосконалює нові технології.

Кришка склянки Emoi H1032 Green 480 мл щільно фіксується, завдяки чому рідина, яка знаходиться всередині - не буде просочуватися або виливатися з нього. Крім того, для максимальної зручності, на бічній грані кришки розміщено спеціальний отвір, до якого кріпиться кольоровий шнурок.

Інструкція по застосуванню:

- Можна мити в посудомийній машині;
- Ніколи не кладіть у мікрохвильову піч;
- Може витримувати температуру від -20 до 106 ℃.

Модель: H1032
Бренд: Emoi
Ємність: 480мл
Розмір: 81 x 142 мм
Матеріал: PCTG-пластик, PP-поліпропілен
Додатково: Не містить бісфенол А (BPA)
Колір: Зелений