Термосклянка 316 Temperature Feeling Cup White 360 ml

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Термодатчик, датчик тиску і медична сталь SUS316

Витончена термосклянка 316 Temperature Feeling Cup наповнений приємними сюрпризами по повній програмі.

По-перше, в нього вбудована пара сенсорів: термодатчик і датчик тиску, які в сукупності зі світлодіодним кільцем в основі термосклянки, інформують користувача про температуру рідини всередині пристрою.

По-друге, внутрішній контейнер посуду виконаний з високоякісної медичної сталі SUS316. Круто, чи не так?


Ємність 360 мл і зручний дизайн з кришкою

Для того щоб зберігати температуру рідини якомога довше пристрій оснащений зручною кришкою. Завдяки форм-фактору в стилі класичної склянки, що розширюється знизу вгору, 316 Temperature Feeling Cup зручно тримати в руках. Ємність термостакана 360 мл.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термосклянка 316 Temperature Feeling Cup White 360 мл

316 Temperature Feeling Cup термосклянка

Інноваційна термосклянка 316 Temperature Feeling Cup 360 мл створений, щоб забезпечити користувачеві максимальний комфорт і зручність у використанні.

316 Temperature Feeling Cup стильний

Конструкція з кришкою, корпус, створений з різних надійних матеріалів (сталь SUS316, сталь SUS304, полікарбонат РС, поліпропілен РР і ABS-пластик), ємність 360 мл і габаритні розміри 200х55 мм – все це лише початок крутих складових термосклянки.

316 Temperature Feeling Cup конструкція

Додамо сюди його зручний форм-фактор, наявність термодатчика і датчика тиску – отримуємо справжній інноваційний розумний гаджет.

316 Temperature Feeling Cup нержавіюча сталь

Який же принцип роботи пристрою? Все надзвичайно просто!

316 Temperature Feeling Cup термодатчик

У основі термосклянки розташована світлодіодна смуга, яка може спалахувати синім або помаранчевим кольором. Синій колір характеризує температуру рідини всередині пристрою від 0 до 55 градусів Цельсія.

Щоб зрозуміти, що температура всередині 316 Temperature Feeling Cup знаходиться саме в цих межах – просто підніміть термосклянку вертикально на 10 см. Світлодіодне коло повинно спалахнути синім.

Якщо цього не відбулося, значить, температура рідини всередині гаджета знаходиться в межах 56-100 градусів Цельсія. Щоб з'ясувати це нахиліть термосклянку на 45 градусів. Світлодіодне коло повинно спалахнути помаранчевим.

316 Temperature Feeling Cup інноваційний

Що стосується здатності термосклянки зберігати температуру, можете не хвилюватися, вона надзвичайно хороша.

316 Temperature Feeling Cup зберігає температуру

Налийте в термосклянку рідину з температурою 95 ± 1°C і щільно затягніть кришку. При кімнатній температурі 20 ± 2°C, пристрій зможе підтримувати температуру рідини всередині близько 60°C протягом близько 6 годин або близько 48°C протягом приблизно 10 годин.

316 Temperature Feeling Cup компактний

Стильний і компактний, практичний і розумний – візьміть його з собою на роботу або в поїздку, користуйтеся їм вдома. Термосклянка 316 Temperature Feeling Cup відмінно послужить вам в десятках різних життєвих ситуацій!

316 Temperature Feeling Cup дівчина термосклянка

Емність: 360 мл
Бренд: Emoi
Матеріал внутрішнього контейнера: Медична сталь SUS316
Матеріали, що використовуються додатково: Сталь SUS304, полікарбонат РС, поліпропілен РР та ABS-пластик.
Термодатчик: Є
Датчик тиску: Є
Світлодіодне кільце: Є
Габаритні розміри: 200х55 мм
Час зберігання рідини: При початковій температурі рідини 95°C може зберігати температуру рідини біля 60°C на протязі приблизно 6 годин, при кімнатній температурі оточуючого середовища (біля 20°C).