Тостер Xiaomi Topcreating (DT088) Dark Grey

7-ступінчастий режим випічки

Тостер Topcreating DT088 має вбудований 7-ступінчастий режим випічки, від м'якого до хрусткого, від молочно-білого до прожареного жовтого кольору, налаштований на ваш смак і смак вашої родини.

Швидке обсмажування

Завдяки використанню нагрівального елементу потужністю 820 Вт, тостер забезпечує досить швидке «обсмажування» шматочків хліба.

Південнокорейська нержавіюча сталь

У виробництві тостера використовувалася південнокорейська нержавіюча сталь 304, виробленої компанією Pohang Steel Company – один з найбільших в світі виробників сталі.

Південнокорейська нержавіюча сталь 304 користується популярністю у провідних виробників високоякісних кухонних приладів з гарним зовнішнім виглядом, відрізняючись корозійною стійкістю та практичністю.

Сніданки на будь-який смак

Тостер Topcreating DT088 може приготувати різноманітні сніданки, бутерброди з беконом, бутерброди з курячим яйцем тощо.

Завдяки використанню двох «канавок», вбудованої прямої нагрівальної трубки, забезпечується збалансований нагрів по обидва боки. В результаті випічка набуває більш однорідний колір і виглядає дуже апетитно.

Зробіть хліб знову смачним

Якщо хліб зберігався в холодильнику, і він буде випечений без розморожування, це вплине на його смакові якості. Тостер Topcreating DT088 має функцію розморожування, що дозволить хлібу повернутися до нормальної температури протягом 1 секунди та відновити оригінальний аромат і приємний смак.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тостер
Бренд: Topcreating
Модель: DT088
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь 304
Номінальна потужність: 820 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~
Розмір упаковки: 345 x 210 x 248 мм
Вага: 1.6 кг