Тривимірні розумні шахи Xiaomi Giiker Smart Four (JKSZQ001)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Тривимірні розумні шахи Xiaomi Giiker Smart Four (JKSZQ001) – цікава та захоплююча гра для всієї родини. Вона дозволяє весело проводити час разом, а також розвивати стратегічні здібності, концентрацію та мислення.

Легкі правила – складна стратегія
Правила гри дуже прості, у неї можуть грати як діти, і дорослі. Ігрове поле розділене на 25 квадратів, на які гравці встановлюють по черзі кубики різних кольорів. Мета – зібрати лінію із 4 кубів. Головна особливість гри в тому, що лінія може розташовуватись у будь-якому напрямку, як у площині, так і у тривимірному просторі. Гра відмінно розвиває уяву та просторове мислення. За простотою криється складність - адже потрібно не тільки прораховувати тактику своїх ходів, але і стежити за грою противника.

Світлові підказки
Завдяки вбудованому смарт-чіпу, дошка може підказувати гравцям кроки за допомогою підсвічування. Вона записує кожен крок гравців та повідомляє про помилки в режимі реального часу. Світлові підказки відображають поточний хід та дозволяють прораховувати стратегію гри. А якщо немає противника, ви можете грати з роботом та вдосконалювати свої навички.

Підключення до смартфону
Пристрій можна підключити до програми через Bluetooth 4.0 і грати проти друзів чи гравців з усього світу. За бажання світлові підказки можна вимкнути та вибрати потрібний рівень складності. Режим нескінченного рівня перевіряється вашу спостережливість, здатність до логічного мислення та розгадування головоломок.

Увага до дрібниць
Завдяки магніту елементи надійно фіксуються на дошці та не зісковзнуть у важливий момент гри. Заряджається пристрій через кабель Type-C у комплекті.

Тип Комплект
Бренд: GiiKER
З'єднання Bluetooth
Упаковка Коробка
Колір Білий чорний
Виробник Giiker
USB-заряджання USB-C
Розмір дошки 24.5 х 24.5 см
Матеріал Пластик
Комплектація Дошка, 36 чорних фігур, 36 білих фігур, Зарядний кабель
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Вид Набір
Артикул JKSZQ001