Тренажер для рук Xiaomi 7th Tourbillon Speed Arm

  • Темно-сірий

Доставка

Фантастичний тренажер для рук

Залишайтеся у формі вдома з фантастичним тренажером для рук 7th Tourbillon Speed ​​Arm. Це повноцінний пристрій, за допомогою якого ви можете тренувати верхню частину тіла, включаючи грудні, плечові та м’язові групи та суглоби, і заснований на створенні сили перекоту за допомогою обертання двох його коліс.

Ця оновлена ​​модель 7th Tourbillon важить приблизно 5.44 кг і має регульований рівень опору, тому ви можете адаптувати її до свого фізичного стану під час прогресу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вправи, які ви можете виконувати за допомогою тренажера для рук

За допомогою 7th Tourbillon Speed ​​Arm можна виконувати різні вправи, наприклад, обертання на 360º, передні віджимання з обертаннями зап’ястя, повороти плечами, передні віджимання з поворотами ліктя та плеча, обертання зап’ястя прямими руками й навіть скручування на біцепс.

Тренажер для рук Xiaomi 7th Tourbillon Speed Arm в двох кольорах

Міцний каркас з вуглецевої сталі та покриття з нержавіючої сталі

Крім того, оскільки 7th дуже серйозно ставиться до безпеки та довговічності своїх виробів, цей бренд завжди обирає найбезпечніші та якісні матеріали для їхнього дизайну.

Тренажер для рук Xiaomi 7th Tourbillon Speed Arm в процесі тренування

У випадку Tourbillon Speed ​​Arm для виготовлення його каркаса використовується міцна вуглецева сталь з покриттям із нержавіючої сталі та рукоятками з протиковзним матеріалом.

Тренажер для рук Xiaomi 7th Tourbillon Speed Arm регулювання рівня навантаження

Тип: Тренажер для рук
Бренд: 7th
Матеріали: Вуглецева сталь Q235, нержавіюча сталь 430, ПВХ
Розмір: 368 х 166 мм
Вага: 5.44 кг
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати