Тренажер Орбітрек Xiaomi Xiaomo Sindar MEH3201

  • Білий
  • 24 місяця

Підтримуйте хорошу спортивну форму

Еліптичний тренажер Sindar MEH3201 допоможе зміцнити м'язи тіла, розвинути витривалість, скинути кілька «зайвих» кілограмів, в цілому, він стане вашою «паличкою виручалочкою» за допомогою якої, ви зможете підтримувати хорошу спортивну форму.

Підходить для людей з різним ростом

Для безпечного використання в еліптичному тренажері Sindar MEH3201 була застосована технологія амортизації, яка дозволяє знизити навантаження на колінні суглоби, знижуючи ймовірність отримання травм.

Виробник передбачив можливість використання тренажера Sindar MEH3201 користувачами з різним ростом, саме тому ви зможете налаштувати одне з 3 можливих положень педалей, з протиковзкою конструкцією, для комфортного тренування.

Вуглецевий каркас

Каркас еліптичного тренажера виготовлений з вуглецевої сталі, здатної витримувати навантаження в 120 кг. Також в конструкції тренажера використовується алюмінієвий сплав і АБС-пластик.

Двонаправлений маховик

Для демонстрації виняткової потужності Sindar MEH3201, в конструкції спортивного тренажера використовується двонаправлений 12-кілограмовий маховик з сенсорною системою опору. Вражає, чи не так?

Регулювання опору стало ще зручніше

У тренажері Sindar MEH3201 ви зможете регулювати опір за допомогою поворотного колеса E-shiffer. Налаштуйте відповідне для вас навантаження в одну мить!

Низький рівень шуму

Тренуючись на еліптичному тренажері, ви не потурбуєте домочадців і сусідів, оскільки Sindar MEH3201 має низький рівень шуму, всього 30 дБ.

Синхронізація зі смартфоном

Підключивши тренажер до смартфону, ви зможете переглядати навчальні курси, встановлювати цілі тренувань та контролювати їх досягнення.

Просто помістіть ваш смартфон або планшет на спеціально передбачену підставку та спостерігайте за своїм прогресом в режимі онлайн.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тренажер Орбітрек
Бренд: Xiaomo
Модель: MEH3201
Матеріали: Вуглецева сталь, алюмінієвий сплав, АБС-пластик
Максимальне навантаження: 120 кг
Регулювання по зросту: 3 рівня
Система опору: Двонаправлений 12 кг маховик
Система навантаження: Безступінчаста
Максимальний кут педалі: 12°
Покриття педалей: Протиковзке
Рівень шуму: 30 дБ
Синхронізація зі смартфоном: Є
Підставка для смартфона / планшета: Є
Функції додатку: Трансляція уроків, конкурси, ігри і т.ін
Колісна база: 410 мм
Розмір: 1440 x 1710 x 610 мм
Вага: 50 кг