Тренажер Xiaomi Mobifitness Smart Rowing Machine Classic Brown

Гребний тренажер для чоловіків і жінок

Розумний гребний тренажер Mobifitness можуть використовувати чоловіки і жінки, молоді й літні. Оскільки це не інтенсивна форма вправ, ви не будете завдавати шкоди суглобам або м'язам.

Регулярні тренування на гребному тренажері Mobifitness може поліпшити серцево-легеневу функцію, зняти стрес і допоможе скинути зайву вагу.

Американський ясен + поліетиленове волокно

Основний корпус тренажера виготовлений з американського ясена з використанням натуральної фарби на водній основі. Крім того, в тренажері використовується щільна гумка, з високоміцного поліетиленового волокна, яка пройшла більш ніж 300 000 випробувань на розтяг.

«Автоматичний» режим регулювання опору

Опір автоматично регулюється відповідно до інтенсивності тренування користувача і сили тяги, щоб убезпечити від спортивних травм.

Контроль прогресу тренувань в реальному часі

Гребний тренажер використовує високоточну технологію збору даних і може підключатися до мобільного додатку (підтримка системи iOS / Android) через Bluetooth для запису 16 професійних даних, в тому числі, часу тренування, пробігу та спалених калорій.

Компактний дизайн

Він має розміри 2150 × 540 × 560 мм і важить всього 23 кг. Його з легкістю можна розмістити на ділянці 54 х 56 см, що заощадить домашній простір.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний гребний тренажер
Бренд: Mobifitness
Матеріал: Американський ясен, високоміцні поліетиленові волокна
Максимальне зріст користувача: 195 см
Максимальна вага користувача: 150 кг
Розмір: 2150 × 540 × 560 мм
Вага: 23 кг