Розумна вушна паличка Xiaomi bebird X7 Pro Gold

  • Золотий
  • 24 місяця

Розумна вушна паличка з Wi-Fi

Bebird X7 Pro — це компактна та зручна вушна паличка для видалення вушної сірки, яка поєднує в собі продуманий дизайн і сучасні технології.

Пристрій підтримує з'єднання Wi-Fi, користувачі можуть спостерігати за тим, що відбувається в вушному каналі в режимі реального часу за допомогою програмного забезпечення для смартфонів і безпечніше чистити вуха.

Професійний HD-ендоскоп і LED підсвічування

Інтелектуальна вушна паличка bebird X7 Pro обладнана світлодіодним підсвічуванням, вбудованим професійним HD-ендоскопом з роздільною здатністю 3 Мп, підтримує поле огляду 31.6° і фокусну відстань об'єктива 15 мм. Він може чітко захоплювати зображення в вушному каналі.

6-осьовий гіроскоп

Крім того, вушна паличка оснащена вбудованим шестиосьовим інтелектуальним гіроскопом, який дозволяє користувачам переглядати точні зображення зі своїх смартфонів незалежно від того, під яким кутом вони чистять вуха.

Вбудований акумулятор на 350 мАг

Bebird X7 Pro працює від акумулятора ємністю 350 мАг, використовує конструкцію з магнітним підставою, яка може заряджатися при підключенні та включатися при відключенні.

11 аксесуарів в комплекті

Інтелектуальна вушна паличка поставляється з 11 аксесуарами для чищення вушної сірки з різними функціями, включаючи пружинні та кільцеві амбушюри, а також ватні тампони для вух.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна вушна паличка
Бренд: bebird
Модель: X7 Pro
Стандарт мережевого підключення: IEEE 802.11 b/g/n
Антени: FPC
Частота: 2.4 ГГц
Швидкість передачі зображення: 30 кадрів в секунду
Робоча температура: -10 ℃ ~ 50 ℃
Ємність акумулятора: 350 мАг
Тривалість роботи: 90 хвилин
Тривалість зарядки: 1.5 години
Вхідна напруга: DC 5В 300 мА
Діаметр об'єктива: 3.5 мм
Фокусна відстань: 1.5 ~ 2 см
Датчик: 6-осьовий
Роздільна здатність: 3 МП
Вага: 32 г
Колір: Золото